Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФІФ консультують учнів щодо вступу в офлайн-режимі

Викладачі ФІФ консультують учнів щодо вступу в офлайн-режимі

Викладачі ФІФ консультують учнів щодо вступу в офлайн-режимі
08.05.2024 07:31 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування школа зустріч співпраця вступ-2024

Викладачі факультету іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відвідують загальноосвітні заклади м. Запоріжжя, які працюють офлайн.

 

Так, 3 травня учні 10-11 класів Приватної школи «Реал» мали можливість познайомитися с особливостями навчання на факультеті. Викладачка кафедри англійської філології та лінгводидактики Олена Лужаниця та заступниця декана ФІФ з профорієнтаційної роботи Оксана Шевчук організували консультаційну зустріч, де продемонстрували сучасні засоби та методики ефективного викладання іноземних мов на факультеті. Особливу увагу приділили міжнародній і проєктній діяльності факультету іноземної філології та тісній плідній співпраці з іноземними викладачами-носіями мов, як працюють на факультеті.

Також під час заходу висвітлювалися нагальні питання, пов’язані з етапами вступу-2024. Учням Приватної школи «Реал» розповіли про переваги користування навчально-консультаційною платформою ЗНУ , запросили до участі в загальноуніверситетських заходах і заходах, які тривають на факультеті іноземної філології.

Наступним етапом профорієнтаційної роботи на ФІФ планується проведення консультацій з виконання завдань НМТ з англійської мови.

 

Факультет іноземної філології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини