Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ дискутували про проблеми та сучасні тренди розвитку менеджменту

У ЗНУ дискутували про проблеми та сучасні тренди розвитку менеджменту

У ЗНУ дискутували про проблеми та сучасні тренди розвитку менеджменту
08.05.2024 15:37 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджменту наукова діяльність студентська наука круглий стіл

8 травня на кафедрі підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання круглого столу для викладачів та студентів. Захід присвятили темі: «Актуальні питання менеджменту та підприємництва: проблеми та сучасні тренди розвитку».

Серед учасників засідання були керівники студентських наукових проблемних груп – завідувачка кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Тетяна Павлюк, доцентка Юлія Полусмяк, викладачі кафедри – професорка Наталя Гуржій, доценти Віктор Шишкін та Ольга Гудима, а також студенти кафедри.
Учасники заходу обговорювали актуальні теми, такі як: вплив війни на український бізнес, стратегії виживання та адаптації для українських підприємств, особливості менеджменту організацій у конфліктний/ у воєнний період та багато інших.
Плідна дискусія та зацікавленість молоді такими важливими питаннями дає надію на те, що буде кому відновлювати українську економіку в післявоєнний період. Організатори заходу побажали творчих успіхів та натхнення всім науковцям, присутнім на заході.

Тетяна Павлюк,
завідувачка кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu


Схожі новини