Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЕПФК – серед учасників творчих заходів Work студії для викладачів і студентів

ЕПФК – серед учасників творчих заходів Work студії для викладачів і студентів

ЕПФК – серед учасників творчих заходів Work студії для викладачів і студентів
09.05.2024 10:39 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Економіко-правничий фаховий коледж факультет соціальної педагогіки психології центр розвитку дитини Лазурний Work студії формування практичних навичок співпраця стейк

8 травня студенти 3-4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у заходах Work студії мистецького напрямку, які проходили в закладі дошкільної освіти – у центрі розвитку дитини «Лазурний».

 

Під час заходу директорка центру Ірина Кичата та вихователька-методистка Наталія Бойко презентували досвід роботи з освітньої діяльності. Вони познайомили учасників заходу з найкращими ідеями та практиками у реалізації проєкту «Мріємо та діємо», «Казковий світ Марії Приймаченко», які створюють енергію співтворчості та співдії педагогів дошкільного закладу.

Організаторками та спікерками Work студії стали кандидатка наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Людмила Шульга та керівниця ізостудії центру розвитку дитини «Лазурний» Наталія Кузьменко.

Творча взаємодія студентів, викладачів кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ і студентів спеціальності «Дошкільна освіта» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ залишила яскраві враження під час виконання командних завдань Work студії. Йдеться про ігрової інтерактивної вправи «Подаруй комплімент Сонечку», моделюванні та створенні декору на малюнках з промінчиків в мистецькій діяльності.

Використання заходів мистецького напрямку сприяють гармонізації, творчому самовираженню майбутнього педагога, набутті досвіду з підтримки благополуччя дитини в мистецької діяльності.

 

За матеріалами Facebook’у Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини