Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП дізналися про художньо-творчий розвиток дитини

Студенти факультету СПП дізналися про художньо-творчий розвиток дитини

Студенти факультету СПП дізналися про художньо-творчий розвиток дитини
10.05.2024 14:36 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології Економіко-правничий фаховий коледж центр розвитку дитини співпраця стейкхолдер майстер-клас work-студія

8 травня викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти Людмила Шульга, Олена Андрющенко, Сніжана Сиваш, Ганна Чорна, Наталя Трипольська, студенти спеціальності «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (Zaporizhzhia National University)», викладачка Людмила Чуйкіна та студенти спеціальності «Дошкільна освіта» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ завітали до центру розвитку дитини «Лазурний»

 

Їх зібрала Work-студія «Актуальні аспекти художньо-творчого розвитку дитини». Цей формат проведення заходів започаткований кафедрою дошкільної та початкової освіти в квітні з метою об’єднання викладачів, практиків, студентів для актуалізації сучасних науково-теоретичних підходів та педагогічних технологій, обговорення інновацій, обміну досвідом, опанування успішних практик у галузі педагогіки.

Директорка центру Ірина Кичата та вихователька-методистка Наталія Бойко презентували досвід роботи закладу з організації розвивального середовища та упровадження інноваційних підходів у формуванні мистецько-творчої компетентності в умовах центру розвитку дитини. Розроблені й реалізовані артпроєкти в центрі отримали високу оцінку експертів на міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, під час яких було продемонстровано ефективну організацію освітнього процесу мистецького напряму та якість освітніх послуг у закладі дошкільної освіти.

Доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидатка наук Людмила Шульга зробила акцент на пріоритеті розвитку емоційно-почуттєвої сфери у сприйнятті творів мистецтва, творчих аспектах художньої діяльності дітей та впровадженні новаторських ідей артпедагогіки в освітню практику.

Керівниця гуртка образотворчого мистецтва, відмінниця освіти України Наталія Кузьменко запросила студентів до художньої студії, де всі присутні мали можливість зануритись у процес колективної творчості за допомогою художніх та нетрадиційних засобів зображення. Учасники и з натхненням створили яскравий образ сонечка за допомогою масляної пастелі на кольоровому картоні, а зимовий сад закладу прикрасили сонячною композицією з різноколірних клаптиків тканини.

За круглим столом відбулось обговорення питання впровадження новаторських ідей в освітній процес мистецького напряму. Викладачка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Людмила Чуйкіна підкреслила значення взаємодії науковців і практиків у професійній підготовці майбутніх педагогів дошкільної освіти, набуття ними ціннісного досвіду спілкування та колективної творчої діяльності. Кандидатка наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Сніжана Сиваш зазначила, що спільна робота над аналізом успішних практик та їхнє впровадження має вплинути на підвищення якості освітнього процесу та досягнення кращих результатів у навчанні та вихованні. Ганна Чорна наголосила на значенні отриманого досвіду студентами та на можливостях для співпраці між ЗНУ та центром розвитку дитини з метою вдосконалення педагогічної практики. Кандидатка наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Олена Андрющенко відзначила вплив наукових досягнень на стимулювання педагогічних інновацій, створення умов для впровадження новаторських ідей та методик в освітній процес з урахуванням наукових основ, можливості професійної вищої освіти на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ і запросила педагогів центру розвитку дитини «Лазурний» до навчання в магістратурі.

Work-студія «Актуальні аспекти художньо-творчого розвитку дитини» надихнула практиків, викладачів та студентів на творчу взаємодію, активне використання мистецьких творів та художньо-творчої діяльності в освітній процес, подальший обмін досвідом, обговорення, пошук нових можливостей для співпраці стимулювання інновацій.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Стежте за подіями кафедри дошкільної та початкової освіти у Facebook’у: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини