Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспірантці біологічного факультету Наталі Логвіненко вручили почесну нагороду

Аспірантці біологічного факультету Наталі Логвіненко вручили почесну нагороду

Аспірантці біологічного факультету Наталі Логвіненко вручили почесну нагороду
13.05.2024 13:46 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет відділ аспірантури докторантури наукова діяльність Рада молодих вчених конкурс перемога нагородження

10 травня до Дня науки в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і голова Ради молодих учених університету Руслан Амінов нагородили аспірантку 3 курсу спеціальності «Біологія» Наталю Логвіненко. Вона посіла 2 місце в рейтингу Конкурсу «Кращий молодий учений ЗНУ», у номінації «Кращий аспірант року».

 

Наталю Логвіненко нагородили раніше, ніж запланували, у зв'язку з її від'їздом на конференцію у Грузію. Декан біологічного факультету Людмила Омельянчик також приєдналась до привітань та побажала аспірантці успіхів у науковій поїздці.

Аспірантка Наталя Логвіненко подякувала Запорізькому національному університету та біологічному факультету зокрема за підтримку, а також висловила велику подяку своєму науковому керівнику Володимиру Швецю.

Колектив біологічного факультету привітав аспіранту із здобуттям призового місця в конкурсі та побажав нових злетів, оптимізму та натхнення на її науковому шляху.

 

Біологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини