Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювілей Олени Грибанової: шлях від створення ЕПФК до найкращого запорізького коледжу

Ювілей Олени Грибанової: шлях від створення ЕПФК до найкращого запорізького коледжу

Ювілей Олени Грибанової: шлях від створення ЕПФК до найкращого запорізького коледжу
14.05.2024 07:00 Все Головні новини Факультети Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Економіко-правничий фаховий коледж свято ювілей поздоровлення

14 травня викладачі та студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітають з ювілеєм його директорку, кандидатку наук, викладачку вищої категорії Олену Грибанову. До їхніх сердечних привітань і побажань усього найкращого долучаються керівництво та весь колектив Запорізького національного університету.

2008 року, коли в ЗНУ створили Економіко-правничий коледж, багато зусиль до цього доклала саме Олена Грибанова. З перших днів його функціонування вона обіймала посаду директорки. Під її дбайливим керівництвом формувався педколектив і студентська спільнота. Саме завдяки невтомній підтримці та щоденній напруженій і творчій праці Олени Грибанової коледж належить до найкращих закладів передфахової вищої освіти Півдня України. Нині тут навчається понад 1000 студентів за 11 спеціальностями. Вони стають успішними, затребуваними фахівцями, продовжують здобувати вищу освіту в Запорізькому національному університеті.

Плідна діяльність Олени Грибанової відзначена численними нагородами – подяками МОН України, Національної академії педнаук України, ректора ЗНУ, а також почесними грамотами облради, департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Серед головних рис діяльності Олени Грибанової на відповідальній посаді директорки Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ – прагнення до інтеграції в освітній процес інноваційних ідей і методик, уміння зосередити всі зусилля колективу на підготовці висококваліфікованих фахівців, доброзичливість і прагнення створити в коледжі дружню атмосферу, в якій би розкрилися всі таланти студентів. Колектив університету вітає ювілярку й зичить їй радості від щоденних досягнень і здобутків, невпинного руху вперед, здійснення всіх мрій і бажань у переможній квітучій Україні.

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини