Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ організували конференцію на вшанування пам’яті Юрія Потебні

В ІННІ організували конференцію на вшанування пам’яті Юрія Потебні

В ІННІ організували конференцію на вшанування пам’яті Юрія Потебні
14.05.2024 13:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут наукова діяльність міжнародна діяльність науково-практична конференція Інженерні інновації та розбудова національної економіки

В Інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вперше відбулася конференція імені Юрія Потебні. Її організаторами та учасниками стали науковці й громадські діячі з українських і зарубіжних вишів і організацій, зокрема, з Польщі, Словаччини й Бельгії. Головою організаційного комітету був ректор ЗНУ Микола Фролов, а його заступниками – проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, директорка ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні Наталя Метеленко та заступниця директорки з наукової роботи Каріна Бєлоконь.

 

- Шановні колеги! Шановні науковці, наші партнери, здобувачі! Вітаю всіх учасників І Міжнародної науково-практичної конференції Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні на тему «Інженерні інновації та розбудова національної економіки», – такими словами директорка ІННІ Наталі Метеленко розпочала урочисте відкриття конференції.

Тепло привітав учасників проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Він побажав науковцям плідної роботи та подякував колективу інституту «за таку потужну конференцію». Проректор зазначив, що «Інженерний навчально-науковий інститут робить всеможливе, щоб підняти на ще вищий щабель наш Запорізький національний університет».

Серед тих, хто звернувся до присутніх із вітальним словом, були й партнер, стейкхолдер, учасник спільних наукових та освітніх проєктів ІННІ, голова Запорізької районної ради Олександр Філін; перший проректор Українського державного університету науки і технологій Анатолій Радкевич; професорка Національного університету «Києво-Могилянська академія» Валентина Храпкіна; представниці вишу-партнеру ІННІ Вищої школи управління охороною праці в м. Катовіце (Республіка Польща) – керівниця відділу розвитку та міжнародного співробітництва Агнешка Цічі та фахівчиня з питань міжнародної співпраці Олена Кощенко; декан із міжнародної співпраці Університету бізнесу в м. Катовіце (Польща) Анна Собчик-Колбух; професорка Класичного приватного університету Олена Трохимець; завідувачка кафедри екології та збалансованого природокористування Національного університету «Львівська політехніка» Мирослав Мальований; проректорка з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка Світлана Миронова та заступник декана з навчально-методичної роботи Чернівецького університету ім. Ю. Федьковича, куратор спільної програми академічної мобільності Роман Грешко.

На пленарному засіданні та під час секційної роботи науковці виступали українською, польською та англійською мовами. Основними напрямками їхньої роботи стали: «Цифрова трансформація економіки України: Industry 4.0, інноваційне підприємництво, національна безпека»; «Європейські інтеграційні процеси розбудови національної економіки: фінанси, оподаткування, страхування»; «Фізична електроніка та біоінженерія: тренди розвитку»; «Інженерна екологія. Сучасні технології кольорової та чорної металургії»; «Інновації в інженерії програмного забезпечення»; «Електрична інженерія: відновлювані джерела енергії, «зелена» воднева енергетика, інтеграція в енергетичну інфраструктуру Європи»; «Архітектура та будівництво: фундатор сучасних будівельних технологій»; «Механічна інженерія: сучасне обладнання та новітні технології в промисловості»; «Філософія управління та адміністрування: ризик-менеджмент і цифровізація на макро- і мікрорівнях» та «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка: сучасні виклики».

І Міжнародна науково-практична конференція ім. Ю. Потебні «Інженерні інновації та розбудова національної економіки» завершилася, проте організатори заходу не прощаються з її учасниками. Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ радо зустріне їх знову наступного року під час тоді вже ІІ Міжнародній науково-практичній конференції ім. Юрія Потебні!

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини