Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників ЕПФК запросили вступати на факультет менеджменту

Випускників ЕПФК запросили вступати на факультет менеджменту

Випускників ЕПФК запросили вступати на факультет менеджменту
15.05.2024 10:55 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджмент відділ доунівверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування Економіко-правничий фаховий коледж зустріч вступ-2024

У межах профорієнтаційної роботи 14 травня викладачі факультету менеджменту Запорізького національного університету провели зустріч з випускниками Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Під час заходу доцентка кафедри підприємництва менеджменту організацій і логістики Тетяна Павлюк презентувала спеціальності та освітні програми кафедри.

Професор кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Світлана Маркова розповіла про переваги навчання на факультеті менеджменту та презентувала освітні програми та спеціальності кафедри.

 Заступниця декана з профорієнтаційної роботи Рита Вязова звернула увагу випускників на важливість правильного вибору майбутньої професії та надала інформацію про актуальність на ринку праці професії менеджера.

Всі учасники заходу отримали велике задоволення від спілкування. Випускники Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ ставили багато запитань щодо вступу на факультет менеджменту та навчання на ньому, на які отримали вичерпні відповіді.

 

Факультет менеджменту ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини