Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти коледжу здобувають спортивні перемоги

Студенти коледжу здобувають спортивні перемоги

Студенти коледжу здобувають спортивні перемоги
16.05.2024 11:28 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Економіко-правничий фаховий коледж спорт футбол футзал Дні науки ЗНУ перемога

Початок травня виявився вдалим для студентів-спортсменів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Так, 9 травня збірна команда з футболу коледжу виборола ІІ місце на обласній першості серед закладів фахової передвищої освіти.

 

До складу команди ввійшли такі студенти: Максим Якушин, Владислав Григоренко, Ярослав Патрашок. Рінат Одинокий, Євген Багіров, Андрій Гречин та Ярослав Глазков.

10 травня футбольна команда ЕПФК посіла ІІ місце на турнірі ЗНУ з футзалу.

Також під час спортивних заходів, які тривали в ЗНУ в межах програми «Дні науки», студент коледжу Дмитро Буличов виборов ІІ місце з настільного тенісу та здобув переможне І місце з шахів.

Колектив Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ привітав студентів із перемогами та заначив, що пишається їхніми талантами та бажає подальших успіхів.

Анна Багорка

 

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини