Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фахівці факультету СПП долучились до моніторингового процесу проєкту UNICEF

Фахівці факультету СПП долучились до моніторингового процесу проєкту UNICEF

Фахівці факультету СПП долучились до моніторингового процесу проєкту UNICEF
16.05.2024 16:09 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології проєктна діяльність міжнародна діяльність UNICEF заклади дошкільної освіти співпраця моніторинг

15 травня відбулась зустріч «Порядок проведення моніторингу досягнень дітей дошкільного віку» для педагогічних працівників Запорізької області, які беруть участь у проєкті «Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні» Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF), який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України. Серед його учасників були представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). До зустрічі запросили педагогів закладів дошкільної освіти Запорізької області, які складають найбільшу кількість учасників проєкту, та регіональних координаторів з інших прифронтових регіонів.

 

Під час зустрічі кандидатка наук, доцентка кафедри педагогіки та психології професійної освіти НАУ, виконавча директорка з науково-методичної роботи ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ольга Косенчук акцентувала на порядку проведення багаторівневого моніторингу в межах проєкту «Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні». Йшлося про його мету, методи та сфери аналізу.

Фахівчиня з моніторингу, кандидатка наук, доцентка-дослідниця Університету Парми (Італія) Наталія Тарнавська зосередила увагу присутніх на вступному та підсумковому моніторингу освітніх досягнень дітей, на особливостях оцінювання, критеріях та показниках.

Про особливості проміжного моніторингу освітніх досягнень дитини та порядку його проведення розповіла кандидатка наук, доцентка, фахівчиня з моніторингу (Канада) Лариса Красовська.

Своєю чергою, експертка з дошкільної освіти, кандидатка наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Людмила Шульга схарактеризувала показники моніторингу освітніх досягнень дитини за різними сферами її розвитку на прикладі різноманітних видів діяльності, запропонованих в навчально-методичному посібнику «Маршрутизатор».

Під час групової взаємодії в сесійних залах педагоги мали можливість практично опанувати в групах процедуру моніторингу та обговорити всі питання з фахівцями під час подальшого спілкування.

Проведена зустріч матиме велике значення для подолання труднощів педагогів під час проведення моніторингу досягнень дітей дошкільного віку для отримання результатів очної освітньої діяльності в закладах дошкільної освіти та здійснення аналізу ефективності запровадження проєкту UNICEF в Запорізькій області.

Наступні зустрічі проведуть для педагогів Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської, Одеської та Сумської областей, які в прифронтових регіонах долучені до очної форми освіти в межах проєкту «Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні»

 

Слідкуйте за подіями кафедри дошкільної та початкової освіти на сторінці соцмережі: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

 

Кафедра дошкільної та початкової освіти ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини