Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті триває плідна міжнародна співпраця

На біологічному факультеті триває плідна міжнародна співпраця

На біологічному факультеті триває плідна міжнародна співпраця
17.05.2024 11:55 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет міжнарода діяльність наукова діяльність співпраця симпозіум

Досягнення вчених Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) гідно цінують не лише на рівні університету, а й усієї країни та за її межами. Серед іноземних закладів вищої освіти – чимало тих, хто прагне співпрацювати з його науковцями. Так, нещодавно біологічний факультет ЗНУ вже традиційно став співорганізатором Міжнародного симпозіуму «Current trends in Nature Science», який організував Університет м. Пітешеті (Румунія).

 

Доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Бойка – членкиня організаційного та наукового комітетів цього симпозіуму. Вона, до того ж, головувала на засіданні його онлайн-секції. Науковці біологічного факультеті цього року також подали тези своїх наукових напрацювань для публікації у збірнику конференції.

На початку конференції Олена Бойка звернулась до всіх учасників із привітанням від імені Запорізького національного університету, біологічного факультету та від себе особисто. Вона подякувала учасникам заходу за співпрацю та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

Біологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини