Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дізнатися все про ЗНУ: відбулася ще одна прогулянка студмістечком

Дізнатися все про ЗНУ: відбулася ще одна прогулянка студмістечком

 Дізнатися все про ЗНУ: відбулася ще одна прогулянка студмістечком
17.05.2024 12:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ прогулянка студмістечком вишу нагородження абітурієнтів вступ-2024

Доброю традицією ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) лишаються прогулянки його студмістечком. Їхні головні гості – абітурієнти університету. Вони заздалегідь прагнуть про ЗНУ знати все, щоб згодом адаптація до навчання була комфортнішою.

 

Учні й усі охочі відвідали передусім навчальні та наукові лабораторії, спортивно-оздоровчий комплекс, наукову бібліотеку та музей історії ЗНУ. Зацікавила вступників і локація кафедри дизайну: картини на стінах, виставки креативних шрифтів. А ще – новітні лабораторії напрямку Нової української школи, факультету журналістики, ФІФ та інших підрозділів.

На присутніх чекали екскурсії й унікальні подробиці та історії вишу від декана факультету журналістики Віктора Костюка, декана факультету іноземної філології Галини Морошкіної, декана філологічного факультету Ірини Бондаренко, декана факультету історії та міжнародних відносин Ольги Маклюк, директорки центру культури та комунікацій Ірини Осипчук. Крім того, долучилося до проєкту і чимало талановитих учених вишу: Ірина Савченко, Наталя Верлос, Ірина Бакаленко, Оксана Шевчук та багато інших.

Також старшокласники-екскурсанти познайомились із представниками адміністрації, відділів та факультетів вишу. Скажімо, про університетську книгозбірню присутні дізналися все від директорки Ніни Чалої. А наприкінці заходу на абітурієнтів чекало й нагородження за їхні здобутки від проректора з навчальної роботи Олександра Гури.

 

Фотогалерея Володимира Лінікова

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.973612118100157

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини