Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

З Днем науки!

З Днем науки!
18.05.2024 00:01 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети Науково-дослідна частина День науки свято поздоровлення

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає всіх причетних до наукового поступу нашої країни з особливим святом – Днем науки. Вже майже 30 років, із 1997-го, в третю суботу травня в Україні цього дня відзначають заслуги всіх тих, хто своєю невтомною інтелектуальною працею змінюють цей світ на краще, роблять важливі відкриття, досліджують різні галузі знань, ступають перші кроки на шляху до побудови наукової кар’єри. Тож цей день – важливий для викладачів, співробітників, студентів, аспірантів і докторантів ЗНУ як одного з провідних науково-освітніх центрів Півдня України.

Впродовж тривалого часу Запорізький національний університет добре знаний як науковий флагман регіону. Здобутки його науковців відомі не лише в нашій державі, а й поза нею. Навіть зараз, коли представникам колективу вишу доводиться навчати майбутніх кваліфікованих фахівців і продовжувати наукові пошуки під час кровопролитної війни у важких умовах прифронтового міста, університету є чим пишатися.

Його науковці й надалі організовують масштабні конференції та засідання круглих столів, беруть у них участь, провадять дослідження, зокрема виконують госпдоговірні теми, залучені до міжнародних проєктів у різних галузях знань. Вони – автори нових підручників, монографій, статей, індексованих у міжнародних наукових базах, власники патентів на винаходи й авторські права. У їхньому досвіді зацікавлені колеги з інших українських та іноземних вишів. Важливо, що й студенти знаходять час не лише на успішне навчання, а й на наукові дослідження, прагнуть до наукових відкриттів, презентують свої напрацювання та отримують за них відзнаки, інколи міжнародного рівня, ще під час навчання у виші.

Колектив Запорізького національного університету пишається кожним і кожною, хто присвячує свій час і зусилля науці, висловлює їм щиру подяку за цю важливу діяльність, докладає всіх зусиль для створення комфортних умов для наукової діяльності. Цього дня вітаємо вас зі святом і бажаємо подальших досягнень на обраному шляху та підкорення нових вершин.

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини