Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час святкування Дня науки нагородили найкращих науковців університету

Під час святкування Дня науки нагородили найкращих науковців університету

Під час святкування Дня науки нагородили найкращих науковців університету
17.05.2024 15:15 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ День науки

В атмосфері справжнього свята, під щирі оплески тих, хто зібрався у Незламному хабі, вітали найкращих науковців ЗНУ (ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Грамотами та подяками Запорізької обласної військової адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня науки привітав науковців її голова Іван Федоров. «ЗНУ є одним із 50-ти найкращих вишів України», - підкреслив почесний гість, і він пишається цим. А ще, Іван Федоров подякував викладачам за те, що в такий складний час вони не припиняють наукову діяльність і тим самим допомагають державі.

 

- Шановні друзі, шановні почесні гості, вітаю всіх із цим чудовим святом! Сьогодні ми завершуємо місяць заходів, які присвячені Дню науки в ЗНУ. Кожний із дванадцяти факультетів та Інженерний навчально-науковий інститут продемонстрував свій науковий потенціал. Відбулися наукові конференції, міжнародні заходи, які ще раз засвідчили, що науковий потенціал ЗНУ як ніколи сучасний, як ніколи вагомий. У нас збільшується кількість наукових шкіл, кількість науковців, які плідно працюють не лише на вітчизняному ринку, а й на європейському рівні. Нам є про що говорити, нам є чим пишатись! – привітав учасників ректор Микола Фролов.

Почесними грамотами ЗОДА її голова нагородив науковців Наталю Максишко, Даміра Бікулова, Віталіну Нікітенко. А подяками ЗОДА - Каріну Бєлоконь, Олександра Бражко, Вікторію Ковпак, Тетяну Павлюк.

Секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко завітала до ЗНУ вперше, проте не востаннє! За її словами, вона і надалі із задоволенням відвідуватиме заходи університету. А ще, з наступного навчального року Регіна Харченко планує продовжити освіту й обрала вона для цього Запорізький національний університет!

Регіна Харченко нагородила Оксану Арістову, Юрія Бєлоконя, Вікторію Буличову, Каріма Ель Гуессаб, Сергія Іванова, Віктора Ляха, Оксану Меркулову, Андрія Сватьєва, Віктора Скачкова, Лілію Хорішко й Олександра Череп за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність почесними грамотами і листами подяки від Виконавчого комітету ЗМР.

«Сьогодні я серед людей, серед особистостей, які пробуджують у душах інших жагу до знання. Я серед тих, хто рухає прогрес», - підкреслила очільниця Департаменту освіти і науки ЗОДА Людмила Бухаріна. Вона нагородила Марину Залужну, Наталю Метеленко, Наталію Лепську, Олену Тупахіну за багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів грамотами свого Департаменту.

Випускник ЗНУ, а нині голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, Валерій Мостовий, пишається тим, що він отримав освіту саме в цьому університеті. А нині він прийшов сюди, щоб подякувати викладачам, які відкривають двері в майбутнє тисячам молодих людей.

Андрій Андрєєв, Сергій Білівненко, Наталя Горло, Юлія Зубцова, Ганна Карпенко, Тамара Книш, Віра Копійка, Марина Коротких, Андрій Линенко, Галина Локарєва, Володимир Мільчев, Олександр Рильський, Ірина Савченко, Ірина Туманова та Галина Шило отримали від Валерія Мостового грамоти районної адміністрації ЗМР по Олександрівському району за багаторічну сумлінну працю, плідну наукову діяльність у 2023–2024 навчальному році, активну громадську діяльність та з нагоди Дня науки.

А ось грамотами від ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова були нагороджені Ольга Венгер, Володимир Вовченко, Сергій Гребенюк, Олексій Гречаний, Вікторія Гринь, Олена Заїка, Світлана Караулова, Раїса Литвиненко, Вікторія Оглобліна, Анна Селіщева, Анастасія Симонік, Сергій Шейко. До речі, до цієї нагороди є дуже приємний бонус – це премія у розмірі окладу, про що й повідомив Микола Фролов.

І нарешті настала черга нагородження переможців університетських конкурсів «Кращий молодий вчений ЗНУ-2024» та «Кращий аспірант ЗНУ-2024». Ними стали Людмила Макєєва, Альона Кріпак, Олександр Шапуров, Юрій Бєлоконь (який, до речі, в цей день отримав вже другу нагороду), Анна Селіщева. А вручали грамоти проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і голова Ради молодих вчених ЗНУ Руслан Амінов.

«Сьогодні свято! Тож, святкуємо! Радіємо життю! Радіємо нашому університету! - підкреслив Геннадій Васильчук. – Мені надзвичайно приємно бачити кожного з вас в цій залі, адже ви основа нашого університету. Попри всі негаразди ви працюєте в лабораторіях, продовжуєте дослідження, пишете статті і виховуєте нове покоління. Від себе особисто та від всього колективу університету дякую вам за це!»

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU/posts/pfbid02F1fN1TSux52UweuUHnjuKXjJr5ypGerLSyfdpSFS9diZJeVRnm6iDncLihiJUrLul?rdid=YBQyHZimLHpwEN3r

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu