Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету прослухали лекцію від стейкхолдера

Студенти юридичного факультету прослухали лекцію від стейкхолдера

Студенти юридичного факультету прослухали лекцію від стейкхолдера
20.05.2024 10:20 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет освітній процес стейкхолдер лекція співпраця

16 травня відбулася зустріч студентів 4 курсу спеціальності 081 «Право» юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з начальником Олександрівського відділу по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Запорізькій області, випускником факультету Віталієм Єременком. Зустріч відбулася за підтримки професорки кафедри кримінального права та правоохоронної діяльності Юлії Пирожкової, доцентів кафедри кримінального права та правоохоронної діяльності Михайла Ларкіна й Олександра Мельковського.

 

Під час спілкування з майбутніми правниками Віталій Єременко акцентував увагу на питаннях співпраці ДПС з інститутами громадянського суспільства, представниками бізнес-спільноти, структурі та напрямках діяльності Державної податкової служби.

Спікер відзначив, що на сьогодні ДПС – це сучасний сервісний орган, який пропонує платникам податків якісний податковий супровід та зручний формат спілкування. Він надав інформацію про основні завдання та функції управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Запорізькій області, зосередивши увагу на участі управління в заходах, спрямованих на забезпечення правильного застосування податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС. Студенти також ознайомилися з особливістю сплати податків в умовах воєнного стану та з новелами законодавства у цій сфері.

Під час вебінару здобувачі змогли поставити питання щодо умови праці в управлінні ДПС, особливостей проведення стажування та службових перевірок, професійних та особистісних якостей, які висуваються до майбутніх фахівців у сфері здійснення адміністрування податків.

Віталій Єременко розповів про власний кар’єрний шлях у податкових органах Запорізької області та підкреслив важливість набору молодих кваліфікованих кадрів для податкової служби, оскільки орієнтація на потреби громадян і збільшення попиту на якісні адміністративні послуги зумовлює необхідність змінювати сучасний стиль функціонування державних установ на сервісний, який має за мету забезпечення якісного обслуговування громадян.

Після проведення заходу спікер відзначив, що студенти мають можливість отримати досвід роботи в податкових органах. Він запросив охочих на співбесіду, оскільки податковий юрист – ключовий фахівець у сфері оптимізації податкових платежів і забезпечення відповідності податковому законодавству, що має важливе значення для бізнесу та приватних осіб.

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

 

Схожі новини