Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологи провели захопливий День вишиванки для школярів

Філологи провели захопливий День вишиванки для школярів

Філологи провели захопливий День вишиванки для школярів
20.05.2024 15:15 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування школи співпраця День вишиванки лекція вікторини

Всесвітній день вишиванки філологічний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) святкував разом із вчителями та учнями шкіл. Викладачі, студенти та гості факультету стали слухачами, учасниками та гравцями лекції-інтерактиву «Я по світу іду в вишиванці».

 

Під час заходу гості почули багато цікавого про історію та сучасність української вишитої сорочки, її поширення у світі та зміни ролі, функцій, візерунків та їх семантики під час війни від завідувачки кафедри слов’янської філології, професорки Ірини Павленко. Також вони подивитися відео про традиційний дівочий одяг Запорізької області.

Лекція супроводжувалася захопливими іграми та вікторинами «Українські письменники у вишиванках», «Українська вишиванка у світі», «Вишиваємо Україну», які провела доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко.

Після лекції слухачі мали можливість поставити питання про символіку української вишивки, прикмети, з нею пов’язані, особливості звернення до вишиванок у сучасній побутовій моді та отримати відповіді на них.

 

Філологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини