Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-науковці ЗНУ взяли участь у засіданні моделі ООН

Студенти-науковці ЗНУ взяли участь у засіданні моделі ООН

Студенти-науковці ЗНУ взяли участь у засіданні моделі ООН
20.05.2024 16:18 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет факультет соціальної педагогіки психології юридичний факультет Наукове товариство студентів аспірантів докторантів студентська наука Модель ООН

11-12 травня в Києві відбулася симуляційна гра «ІІ Kyiv NMUN». Захід провели представники організації «NMUN Club KMA» та «ELSA Kyiv» (Європейська асоціація студентів-правників). Серед її учасників була делегація від ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у складі голів наукових товариств студентів і аспірантів економічного факультету, юридичного факультету та факультету соціальної педагогіки та психології.

 

MUN (або ж Модель ООН) – це симуляція роботи Організації Об'єднаних Націй, де кожен з учасників виступає делегатом від певної країни й представляє її інтереси.  Сама гра відбулася у стінах Київської міської ради. За правилами, усіх учасників розділили за комітетами. Представники ЗНУ представляли країну Руанду в комітеті GA 3 (Третій комітет Генеральної асамблеї ООН). Цей комітет працював за такими темами: забезпечення прав біженців та їхня інтеграція в суспільство, а також – інклюзія в освіті для людей з інвалідністю.

Усі делегати ЗНУ гарно зарекомендували себе. Так, голова Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів юридичного факультету Гліб Ляхов допоміг учасникам у складанні та оформлені тексту конвенцій. Голова наукового товариства економічного факультету Данило Будько розробив механізм фінансування тих програм, що були запропоновані на розгляд та обговорення з подальшим включенням наданих пропозицій в конвенцію. Голова наукового товариства факультету соціальної педагогіки та психології Поліна Сінельникова розробила систему заходів із підтримки з урахуванням сучасних підходів до психодіагностики та комплексу надання ментальної підтримки, як для біженців, так і для здобувачів інклюзивної освіти.

Участь у роботі Моделі ООН дозволило їм розвинути свої дослідницькі, ораторські та дипломатичні навички, поглибити знання у сфері міжнародних відносин і спробувати себе як представниками інтересів іншої країни.

Команда ЗНУ виявила себе достойно, тож голова організації відзначив її як одну з найактивніших та найрезультативніших делегацій.

 

Данило Будько,

голова Наукового товариства студентів, аспірантів  докторантів

економічного факультету

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини