Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІННІ ім. Ю.М. Потебні зустрілися з молоддю вишу

Випускники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІННІ ім. Ю.М. Потебні зустрілися з молоддю вишу

Випускники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІННІ ім. Ю.М. Потебні зустрілися з молоддю вишу
21.05.2024 13:13 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра обліку аналізу оподаткування аудиту

Відбулася непересічна зустріч у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під час святкування Міжнародного Дня вишиванки із випускницями кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні. Одна з них нині працює в Квебеку (Канада). Це Христина Кононенко. А інша - професійна флористка з м. Ужгорода Мар’яна Міскевич. Вони розповіли, що для них означає це свято і як склалося їхнє професійне життя.

 

Учасниками заходу стали студенти і магістранти ІННІ ім. Ю.М. Потебні, а організаторами – завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова та заступник директора інституту з виховної роботи Роман Воляр.

Під час зустрічі обговорили проблеми економічного відновлення України сьогодні та в повоєнний період. «Ми маємо об’єднуватися, де б ми ні були, - зазначила Христина Кононенко. – Особисто в мене є задум створити та просувати асоціацію підприємців України в Канаді, стати їхнім представником і допомагати малому та середньому бізнесу заключати договори міжнародного рівня».

Обговорювалась і можливість співпраці інституту з діаспорою Канади, завдяки якій у здобувачів з’явиться можливість проходити практики та працевлаштуватися на підприємствах цієї країни.

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини