Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Змішане навчання з вересня, якою має бути профорієнтація: про це говорили на ректораті

Змішане навчання з вересня, якою має бути профорієнтація: про це говорили на ректораті

Змішане навчання з вересня, якою має бути профорієнтація: про це говорили на ректораті
21.05.2024 08:56 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ректорат вступ 2024 профорієнтація

20 травня відбулося засідання ректорату Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Ректор Микола Фролов одразу окреслив труднощі вступної кампанії 2024 року та закликав керівників факультетів, ІННІ ім. Ю. Потебні, викладачів посилити профорієнтацію. Зокрема, це стосується роботи з випускниками бакалаврату як потенційних магістрантів вишу. 

Про профорієнтацію

Микола Фролов наголосив, що ця робота буде продуктивнішою, якщо факультети/ ІННІ запрошуватимуть бакалаврів на зустрічі офлайн, до університету. До абітурієнтів треба донести думку, що можливістю здобути магістерський ступінь варто скористатись і під час війни, адже держава докладає неймовірних зусиль і створює умови для якісного навчання. Водночас ректор закликав розмовляти з учасниками НМТ, основна сесія якого розпочалась у ЗНУ в суботу, 18 травня, коли ті виходитимуть із аудиторій, про переваги навчання в ЗНУ. Основна сесія, нагадуємо, триватиме до 25 червня.

Про змішане навчання та навантаження

Микола Фролов ще раз повідомив про те, що ЗНУ з 1 вересня розпочне освітній процес у форматі змішаного навчання. Керівники факультетів, ІННІ, фахових коледжів до 23 травня мають узгодити з навчальним відділом графік нарад із приводу моделей змішаного навчання та розподілу викладацького навантаження на наступний навчальний рік. Ректор також наголосив, що до літньої сесії всі академічні та фінансові борги студенти мають ліквідувати.

Про конкурсні справи та міжнародну співпрацю

Перший проректор Олександр Бондар повідомив, що 17 травня Конкурсна комісія розглянула 21 справу. Наступне її засідання відбудеться в червні. Конференція трудового колективу ЗНУ запланована на 11 червня.

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов розповів про дуже велику кількість зареєстрованих на ЄВІ потенційних аспірантів і попередив, що у вступній кампанії 2024 року до аспірантури буде конкурс, до того ж не тільки серед претендентів на бюджет.

Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна закликала керівників факультетів/ ІННІ до 24 травня подати до відділу міжнародних зв’язків реальні (конкретні, зважені) пропозиції щодо співпраці з австрійськими університетами. 18, 21 та 25 червня відбудуться тренінги зі стратегічного планування інтернаціоналізації освіти. Однією з тренерок буде, власне, Олена Тупахіна. Тренінги стануть у пригоді керівному складу ЗНУ, факультетів, ІННІ ім. Ю. Потебні.

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини