Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Анастасія Борисова (Яковлєва)

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Анастасія Борисова (Яковлєва)

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Анастасія Борисова (Яковлєва)
22.05.2024 09:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в ньому – інтерв’ю з вихованкою економічного факультету, випускницею першого (бакалаврського) рівня 2017 року та другого (магістерського) рівня 2019 року спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», фахівчинею з найму робочої сили ТОВ «АКТИВ-СОФТ Україна» Анастасією Борисовою (Яковлєвою).

 

- Анастасіє, розкажіть, будь ласка, як ви розпочали свій кар’єрний шлях?

- Із роботи помічника HR в одній українській компанії. Там де пройшла стажування і після цього одразу повноцінно почала працювати. Коли здобула певний досвід, то потрапила до ТОВ «АКТИВ-СОФТ Україна»”, в якій працюю вже декілька років.

- На вашу думку, якими рисами повинна володіти людина, що обрала таку професію?

- Розвинені комунікативні навички, емпатію та емоційний інтелект, мати організаційні й аналітичні навички. Також треба вміти стратегічно мислити та швидко вміти адаптуватись до будь-яких змін.

- Які ваші спогади про навчання в університеті?

- Під час здобуття освіти на економічному факультеті за ОП «Управління персоналом та економіка праці» я могла навчатися у висококваліфікованих викладачів, які й змотивували далі розвиватись за фахом. Також у мене була чудова можливість бути частиною студентської ради, а саме – в організаційному секторі. Це був перший мій яскравий досвід співпраці зі студентами, зокрема, й в організації різних заходів.

- Чи знадобилися вам знання, отримані на економічному факультеті ЗНУ, під час роботи?

- Так, звичайно, знадобилися. Я працюю за фахом більш ніж 6 років, і навчання в університеті дало базу знань, до яких я повертаюсь і нині в роботі.

- Як під час навчання складалися ваші стосунки з викладачами й однокурсниками?

- Навчання в Запорізькому національному університеті дозволило мені познайомитися з чудовими викладачами та студентами, з якими ми досі зустрічаємося і спілкуємося.

- Які ваші плани на майбутнє?

- Я планую надалі працювати за фахом і розвиватись у тому ж напрямку, що й зараз працюю і, можливо, колись матиму змогу поділитись своїм досвідом і знаннями зі своїм улюбленим факультетом та кафедрою управління персоналом і маркетингу.

 

Фото з архіву Борисової (Яковлєвої) Анастасії

 

Стежте за подіями кафедри управління персоналом і маркетингу в соцмережах:

Інстаграм @upim_znu

Телеграм https://t.me/upim_znu

Фейсбук https://cutt.ly/yZNcgsS

Тік-ток @upim_znu

 

 

Андрій Линенко, кандидат наук, доцент кафедри управління персоналом і маркетингу; Ірина Дашко, докторка наук, професорка кафедри управління персоналом і маркетингу.

 

Для довідки

 

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року триває творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя факультети, Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та Інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років.

Стежити за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 400 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини