Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ стали лауреатами всеукраїнського конкурсу есе

Студенти ФСУ стали лауреатами всеукраїнського конкурсу есе

Студенти ФСУ стали лауреатами всеукраїнського конкурсу есе
22.05.2024 10:12 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління студентська наука проблемна група конкурс есе академічна доброчесність перемога

Під керівництвом докторки наук, професорки кафедри політології факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталі Горло учасники студентської наукової проблемної групи «Дослідження специфіки сучасних етнополітичних та регіональних процесів» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Доброчесність у навчанні: дотримуватися не можна порушувати». Захід організував Сумський державний педагогічний університет імені А. Макаренка. Конкурс проводився у межах VII науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Академічна культура дослідника в освітньому просторі».

 

Мета конкурсусприяти формуванню навичок дотримання академічної доброчесності, осмисленню ролі академічної відповідальності в професійному становленні, популяризації академічної етики та толерантності серед здобувачів освіти.

Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Політологія» мали змогу у форматі есе висловити власне розуміння важливості академічної доброчесності в навчанні. Учасники конкурсу продемонстрували оригінальні авторські підходи та наявність власного стилю. Студентка 2 курсу Емілія Хафізова в есе «Академічна доброчесність як засада щасливого життя» акцентувала увагу на академічній доброчесності як необхідній умові для формування не лише майбутнього професійного кадрового середовища в Україні, але й майбутнього країни загалом. Студент 3 курсу Єгор Власюк, автор есе «Академічна недоброчесність – це корупція?: суспільно-політичний погляд», проаналізував академічну недоброчесність через призму корупції, яка спричиняє негативні наслідки для суспільства.

Лев Кібе, студент  3курсу, в есе «Академічна доброчесність у сучасному світі» наголосив на важливості доброчесності у навчанні, як не лише академічну вимогу, а й як фундамент побудови чесного суспільства в Україні на шляху впровадження європейських стандартів. Студентка 4 курсу Маргарита Арсенюк в есе «Академічна доброчесність: дотримуватися, не можна порушувати» проаналізувала приклади нехтування академічною доброчесністю та розкрила зв’язок між дотриманням академічної доброчесності і рівнем розвитку суспільства. Студенти торкалися в есе чимало інших питань, пов’язаних з академічною доброчесністю, зокрема, не обійшли увагою проблему використання штучного інтелекту.

17 травня відбулося підбиття підсумків і нагородження переможців. У номінації «Заклади вищої освіти» дипломами третього ступеня  нагородили Емілія Хафізова і Лев Кібе. Усі учасники конкурсу отримали сертифікати. Кращі есе конкурсантів увійдуть у збірку «Доброчесність у навчанні: дотримуватись не можна порушувати».

Участь у таких конкурсах сприяє популяризації академічної доброчесності та розвитку академічної культури, що є важливим для професійного становлення майбутніх політологів.

Факультет соціології та управління

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини