Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсменка коледжу здобула «срібло» Чемпіонату України зі стрибків у воду

Спортсменка коледжу здобула «срібло» Чемпіонату України зі стрибків у воду

Спортсменка коледжу здобула «срібло» Чемпіонату України зі стрибків у воду
23.05.2024 08:11 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Економіко-правничий фаховий коледж наукова діяльність міжнародна діяльність студентська наука конференція

Із 14 lо 18 травня відбувався Особистий Чемпіонат України зі стрибків у воду, який став для спортсменів фінальним етапом відбору до команди на Чемпіонат Європи та Олімпійські ігри. Серед його учасників була представниця Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – студентка 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Яна Говтвян.

 

Запорізька спортсменка виборола срібну нагороду зі стрибків у воду на трампліні 1 метр, набравши 233.40 бали. У змаганнях брали участь 58 спортсменів із 8 команд, які представляли Вінницьку, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Львівську, Миколаївську, Харківську області та місто Київ.

Колектив Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ привітав Яну Говтвян із вагомим спортивним досягненням і побажав нових здобутків і перемог.

 

За матеріалами сайту Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ: https://epkznu.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B6%D1%83/

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини