Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбулася робоча зустріч про співпрацю у сфері психічного здоров’я

На факультеті СПП відбулася робоча зустріч про співпрацю у сфері психічного здоров’я

На факультеті СПП відбулася робоча зустріч про співпрацю у сфері психічного здоров’я
23.05.2024 12:20 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра психології міжнародна діяльність проєктна діяльність угода співпраця MH4U

20 травня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели онлайн-зустріч представників кафедри психології з регіональними представниками міжнародного Українсько-Швейцарсього проєкту «Психічне здоров’я для України» («MH4U»). Цей проєкт створений для підтримки реформування системи психічного здоров’я в Україні.

 

Під час зустрічі з регіональною координаторкою проєкту Ганною Городніченко завідувачка кафедри, доцентка Наталія Губа розповіла про основні напрямки практичні діяльності кафедри психології. Також учасники онлайн-зібрання обговорили можливі вектори співпраці, яка відбувається в межах угоди про співпрацю з ЗНУ, підписаної в 2023 році. Нагадаємо, що з вересня минулого року за підтримки «MH4U» на кафедрі психології факультету СПП ЗНУ реалізується проєкт «Травмофокусована когнітивно-поведінкова терапія (ТФ-КПТ) з дітьми та молоддю».

Разом з угодою учасники зустрічі підписали домовленість про сприяння академічному співробітництву, підтримку національних і регіональних органів влади в розробці політики в галузі психічного здоров’я, яка базується на науково-обґрунтованих підходах і потребах. А також – про підтримку інституцій у координації та створенні послуг у сфері психічного здоров’я в громадах.

 

За матеріалами Facebook’у кафедри психології Запорізького національного університету

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини