Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПФК дізналися про переваги навчання на юридичному факультеті

Студенти ЕПФК дізналися про переваги навчання на юридичному факультеті

Студенти ЕПФК дізналися про переваги навчання на юридичному факультеті
24.05.2024 09:55 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет Економіко-правничий фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч вступ-2024

Кафедра кримінального права та правоохоронної діяльності юридичного факультету організувала гостьову онлайн-лекцію для студентів 4 курсу спеціальності «Право» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Захід відбувся з метою детального ознайомлення з особливостями вступу, навчання, перспективами працевлаштування та вимогами до професії потенційних здобувачів спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»,

 

Організаторкою та модераторкою зустрічі стала відповідальна за профорієнтаційну роботу з коледжами на юридичному факультеті, викладачка кафедри кримінального права та правоохоронної діяльності Ксенія Панкратова. Вона наголосила на важливості вибору спеціальності, що відповідає особистим інтересам та потенціалу абітурієнтів.

Лекцію відкрила в.о. завідувачки кафедрою кримінального права та правоохоронної діяльності, гарантка освітньо-професійної програми «Правоохоронна діяльність» першого бакалаврського рівня Ірина Єна. Вона розповіла про становлення наймолодшої спеціальності на юридичному факультеті, акцентувавши увагу на високих стандартах освіти та необхідності підготовки кваліфікованих фахівців для забезпечення правопорядку в країні.

Спікерка детально розповіла про основні аспекти спеціальності. Зокрема, йшлося про ключові дисципліни, що викладаються в межах спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність», а саме: вогнева підготовка, професійно орієнтований практикум з домедичної допомоги, спеціальна підготовка та оперативна тактика у діяльності правоохоронців, професійно-психологічна підготовка правоохоронця та інші. Вона наголосила на особливостях проведення практичних занять і роль практичної підготовки в правоохоронних органах. Йшлося про можливості участі здобувачів у науково-дослідницьких проектах юридичного факультету.

Також вона акцентувала увагу на спеціальних навичках та компетенція, які здобудуть майбутні правоохоронці під час навчання. Вони розвинуть навички аналітичного мислення, розслідування та збору доказів, проведення оперативно-розшукової діяльності, профілактики злочинності, юридичного аналізу та аргументації.

Наприкінці заходу Ірина Єна звернула увагу на широкий спектр можливостей для працевлаштування випускників-правоохоронців в поліції, службах безпеки, органах прокуратури, та інших державних і приватних структурах.

Після основної лекції, яка супроводжувалась яскравою презентацією доповідачки, відбулася інтерактивну сесію, під час якої випускники коледжу могли задавати питання. Найбільший інтерес викликали відповіді на питання щодо процесу вступу, вимог до абітурієнтів, можливості для міжнародних стажувань і перспектив продовження освіти в магістратурі.

Організатори лекції отримали зворотній зв'язок. Майбутні абітурієнти відзначили, що почута інформація допомогла їм краще зрозуміти специфіку спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» та визначитися з вибором майбутньої професії.

На завершення заходу Ірина Єна та Ксенія Панкратова побажали всім присутнім успіхів під час вступної кампанії та висловили сподівання, що вони поповнять лави студентів спеціальності «Правоохоронна діяльність».

 

Юридичний факультет

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини