Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбувся захист дисертації

На факультеті СПП відбувся захист дисертації

На факультеті СПП відбувся захист дисертації
24.05.2024 17:45 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології відділ аспірантури та докторантури наукова діяльність дисертація робота захист

23 травня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) старша викладачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Вікторія Апухтіна захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)». Тема її дослідження – «Формування готовності майбутніх логопедів до корекції сенсомоторного розвитку в професійній діяльності».

Захист відбувся в разовій спеціалізованій вченій раді, утвореній у Запорізькому національному університеті під головуванням докторки наук, професорки Лариси Сущенко. Рецензентами роботи були доктор наук, професор Роман Клопов і кандидатка наук Ірина Кучерак, опонентами – докторка наук, професорка Світлана Миронова та докторка наук, професорка Олена Матвієнко.

Колектив факультету соціальної педагогіки та психології щиро подякував членам разової спеціалізованої вченої ради – голові, рецензентам та опонентам – за надані рецензії та відгуки, за рекомендації, зауваження та схвальну оцінку роботи дисертантки. Також у ЗНУ з успішним захистом дисертації привітали Вікторію Апухтіну та її наукову керівницю Тетяну Соловйову.

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини