Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізькі школярі та студенти демонстрували свої знання про Польщу

Запорізькі школярі та студенти демонстрували свої знання про Польщу

Запорізькі школярі та студенти демонстрували свої знання про Польщу
27.05.2024 14:52 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет кафедра слов’янської філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування школи розважально-пізнавальний захід

24 травня, за ініціативи викладачів кафедри слов’янської філології філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валерії Доні та Михайла Халаши, відбувся інтерактивний розважально-пізнавальний захід «Quiz o Polsce: що ми знаємо про нашого сусіда?». Зустріч присвятили питанням польської культури, мови, науки та літератури.

 

Взяти участь у заході могли школярі Запоріжжя та студенти Запорізького національного факультету. Його головна мета – в ігровій формі ознайомити молодь із Польщею та дізнатися більше про нашого сусіда. Слухачі жваво брали участь в інтерактивах та були задоволені процесом.

Серед запропонованих учасникам активностях були такі, як розрізнення значень міжнародних омонімів, повторення за спікером польських скоромовок, інтуїтивна гра в правду чи неправду про Польщу, де були представлені маловідомі цікаві факти про країну.

Так учасники змогли стати справжніми дослідниками Польщі та самостійно шукати відповіді на складні питання, внаслідок чого дізнатись багато цікавинок про нашого сусіда.

 

Філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини