Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді вчені ЗНУ взяли участь у майстер-класі з академічної доброчесності

Молоді вчені ЗНУ взяли участь у майстер-класі з академічної доброчесності

Молоді вчені ЗНУ взяли участь у майстер-класі з академічної доброчесності
27.05.2024 18:40 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети Рада молодих вчених Наукове товариство студентів аспірантів докторантів майстер-клас академічна доброчесність

18 травня в Молодіжному центрі «People.ua» відбувся майстер-клас «Академічна доброчесність: від розмов до конкретних результатів», організований науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених і Радою молодих вчених Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. На заході були присутні й представники Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

У майстер-класі взяли участь членкині Ради молодих вчених ЗНУ – PhD, доцентка кафедри програмної інженерії Анастасія Столярова та старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти, секретарка РМВ Ганна Чорна, представники Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів – голова НТСАД економічного факультету Данило Будько, голова НТСАД Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні Євгенія Тарабан та голова НТСАД юридичного факультету Гліб Ляхов.

Офлайн-формат дозволив у дружній атмосфері обговорити ключові аспекти академічної доброчесності, такі, зокрема, як етика наукових досліджень, забезпечення оригінальності роботи, прозорість у публікаціях та академічне письмо – як запорука вдалого представлення науковій спільноті результатів власних досліджень. Змістовні та цікаві інтерактиви від Анастасії Сухомлинової, яка проводила майстер-класу, сприяли включенню абсолютно кожного з учасників до обговорень, дискусій та набуттю практичних навичок дотримання молодими вченими Кодексу академічної доброчесності в освітній і науковій діяльності.

Представники ЗНУ подякували колегам за можливість актуалізувати свої знання та прокачати скіли у сфері академічної доброчесності.

 

Стежте за подіями Ради молодих вчених ЗНУ:

https://www.facebook.com/groups/rmv.znu

https://sites.znu.edu.ua/rmv/

 

Анастасія Столярова,

членкиня Ради молодих вчених ЗНУ, PhD, доцентка кафедри програмної інженерії математичного факультету ЗНУ

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.981277310666971

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини