Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету підтвердили свій рівень зннь

Студенти економічного факультету підтвердили свій рівень зннь

Студенти економічного факультету підтвердили свій рівень зннь
29.05.2024 10:41 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет освітній процес конференція курсові роботи захист стейкхолдер

16 травня для студентів 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася конференція, під час якої проходив захист курсових робіт з дисципліни «Фінансовий облік».

 

На конференції були присутні студенти, викладачі кафедри «Обліку та оподаткування», які здійснювали наукове керівництво підготовкою курсових робіт, а також почесна гостя – випускниця кафедри «Облік і оподаткування», а сьогодні – головна бухгалтерка ТОВ «Бізнесконсалтинггруп» (м. Київ) Кристина Неборачко.

Під час захисту студенти презентували результати проведених досліджень і відповіли на питання присутніх. Підготовлені доповіді та презентації відрізнялись високим якісним рівнем, новизною та креативністю. При обговоренні окремих питань під час захисту виникла жвава та цікава дискусія.

Кристина Неборачко зазначила, що вона приємно здивована новизною та високим науковим рівнем питань, що були розглянуті в окремих курсових роботах. Загалом за підсумками проведеного захисту всі присутні дійшли згоди, що курсова робота з цієї дисципліни – важливий етап у формуванні професійних знань та практичних навичок майбутніх фахівців з обліку. А всі студенти, які презентували результати своєї роботи, впоралися із поставленим завданням на високому рівні і заслуговують на відмінні оцінки.

 

 

Економічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини