Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФІФ активно підвищують кваліфікацію

Викладачі ФІФ активно підвищують кваліфікацію

Викладачі ФІФ активно підвищують кваліфікацію
29.05.2024 09:43 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології міжнародна діяльність вебінари Дидактичний курс-2024 підвищення кваліфікації викладачів

У травні викладачі кафедри романської філології і перекладу факультету іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – доцентка Оксана Тєлкова та аспірантка Ольга Мішукова – взяли активну участь у вебінарах Дидактичного курсу-2024 (el Curso Didáctico-2024), спрямованого на підвищення кваліфікації українських викладачів іспанської мови як іноземної.

 

Захід організовано Асоціацією іспаністів України (Asociación de Hispanistas de Ucrania), яка сприяє активному культурному та академічного обміну між Україною та Іспанією. Традиційним спонсором таких заходів виступило Посольство Іспанії в Україні, продемонструвавши таким чином важливість та підтримку співпраці у галузі освіти та культури між двома країнами.

Учасники курсу отримали чудову можливість вдосконалити техніки навчання іспанської мови як іноземної. Викладачі іспанської мови з кількох університетів Іспанії на громадських засадах відгукнулись на запрошення взяти участь у заході, висловивши таким чином свою підтримку українському народу. Так, зокрема, Марія Естевес Фунес репрезентувала тему «Роль іспанської культури в класі ELE: що ми знаємо і що ми розуміємо під культурою?», Лола Торрес Ріос – «Ефективний зворотній зв'язок у класі ELE», Вісента Гонсалес – «Включення розповідей у планування уроку».

Виступи викладачів з Іспанії стали цінним джерелом інформації та натхнення для українських колег. Їхні доповіді та практичний досвід допомогли учасникам курсу розширити свої знання та підвищити професійну кваліфікацію.

Факультет іноземної філології

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини