Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ зустрілися з колегами по проєкту Erasmus+ KA2 «BEAUCOUP»

Викладачі ЗНУ зустрілися з колегами по проєкту Erasmus+ KA2 «BEAUCOUP»

Викладачі ЗНУ зустрілися з колегами по проєкту Erasmus+ KA2 «BEAUCOUP»
30.05.2024 11:25 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети проєктна діяльність міжнародна діяльність Еразмус+ BEAUCOUP зустріч

Початкова онлайн-зустріч у межах проєкту Erasmus+ KA2 «BEAUCOUP» зібрала представників трьох країн – України, Азербайджану та Естонії. Близько 160 учасників із різних закладів освіти – серед яких Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Полтавський національний педагогічний університет ім. В Короленка, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, Університет «Хазар» (м. Баку), Мінгечевірський державний університет, Нахічеванський педагогічний інститут – долучились до програми, аби, отримавши знання, гідно витримувати виклики сьогодення, зокрема, у викладацькій діяльності, та постійно самовдосконалюватися із урахуванням вимог цифрової доби.

 

На початку заходу координаторка проєкту Олександра Головко з Тартуського університету (Естонія) надихнула присутніх та побажала всім цікавого, плідного та комфортного навчання.

Навчання цифрових навичок відбувається в межах міжнародного проєкту Erasmus+ КА2 «Boosting Digital Excellence and Aptitude of Universities in the Countries of East Partnership» (BEAUCOUP). На учасників чекає комплексний онлайн курс «Digital Literacy as a Concept» на платформі Moodle Тартуського університету, поєднуючи синхронний і асинхронний режими.

Впродовж майже трьох тижнів учасники зануряться в атмосферу кібербезпеки та цифрової філософії, пройшовши 6 змістових модулів, у межах яких порушуватимуться теми цифрової демократії й охлократії, кодексу поведінки у цифровому навчанні та викладанні, цифрових інструментів для транснаціональних стратегій навчання. Разом із вебінарами від експертів Гданського університету (Польща), Тартуського університету (Естонія), Приморського університету (м. Копер, Словенія) та Політехнічного університету Валенсії (Іспанія) на команду очікують тести, практичні вправи, дискусії, а підсумкова робота передбачає написання есе «Моя цифрова філософія». Крім здобутих практичних знань і компетенцій, які згодом учасники зможуть застосувати у своїх навчальних дисциплінах, це також гарна нагода покращити рівень володіння англійською мовою та познайомитися з колегами з інших університетів для обміну досвідом і практичними напрацюваннями, зокрема, у викладанні під час пандемії та кризових ситуацій.

 

Команда проєкту «BEAUCOUP»

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини