Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ІННІ ім. Ю. Потебні представили доповіді на польській конференції

Науковці ІННІ ім. Ю. Потебні представили доповіді на польській конференції

Науковці ІННІ ім. Ю. Потебні представили доповіді на польській конференції
30.05.2024 15:30 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут Вища школа управління охороною праці наукова діяльність міжнародна діяльність конференція

Нещодавно в місті Катовіце (Республіка Польща) відбулася ІХ наукова конференція «Безпека праці – Середовище – Менеджмент». Її організатором стала Вища школа управління охороною праці. Науковці Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) не могли лишитися осторонь такої події, адже конференцію влаштував їхній давній виш-партнер.

 

У роботі секції «Управління безпекою праці в аспекті Індустрії 4.0 та глобальної економіки» взяли участь як досвідчені науковці, так і здобувачі PhD спеціальності 073 «Менеджмент», а також – студенти та магістранти спеціальностей економіко-управлінського напряму.

Актуальні теми сьогодення розкрили в своїх доповідях професорки Валентина Воронкова та Віталіна Нікітенко. Вони говорили про вплив Іndustry 4.0 на управління безпекою праці, про виклики та можливості. Вікторія Оглобліна та Ірина Сіліна присвятили виступ глобалізації та безпеці праці, а саме – інтеграції міжнародних стандартів в умовах Іndustry 4.0.

Про смарт-технології та їхній вплив на безпеку праці в промисловості розповіли доцентка Каріна Бєлоконь та здобувачка ступеню PhD Євгенія Тарабан; а про аналіз ризиків в управлінні безпекою праці в епоху цифрової трансформації говорили професор Іван Клопов і здобувач PhD Олександр Храпкін.

Професорка Наталя Метеленко та доцентка Алла Попова проаналізували еколого-економічну стратегію управління безпекою праці на підприємствах гірничо-металургійного комплексу України.

Активними учасниками обговорення доповідей стали здобувачі ІННІ ім. Ю. Потебні всіх рівнів. Так, проблематику застосування цифрових інструментів для забезпечення безпеки праці на промислових підприємствах України в контексті політики повоєнного відновлення обговорили Дмитро Щербак, Владислав Шарапов, Даніїл Хавер, Владислав Сумма, Дмитро Стародубцев, Антон Сілін, Яна Шарамок і Аліна Сосновська.

А в обговоренні наукової проблематики взаємодії цифрових інструментів з ERP-системами, системами управління якістю та іншими бізнес-процесами на промислових підприємствах Запорізької області взяли участь стейкхолдер освітньої програми «Управління фінансами підприємницьких структур» Ірина Соболєва, а також викладачі кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів. Приєдналися до жвавого обговорення й здобувачі  ІННІ ім. Ю. Потебні Анна Савела, Катерина Моргун, Єлізавета Мазнєва, Вікторія Катьянова, Валерія Безрукова, Павло Скидін, Віталій Ситий, В’ячеслав Рева та Андрій Нетяга.

 

Facebook ІННІ ім. Ю. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини