Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври заочної форми навчання спеціальності 075 «Маркетинг» успішно склали атестаційний екзамен

Бакалаври заочної форми навчання спеціальності 075 «Маркетинг» успішно склали атестаційний екзамен

Бакалаври заочної форми навчання спеціальності 075 «Маркетинг» успішно склали атестаційний екзамен
31.05.2024 15:17 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет освітній процес атестаційний екзамен бакалаврат

Згідно з графіком освітнього процесу на кафедрі управління персоналом і маркетингу економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся атестаційний екзамен для бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг» заочної форми навчання.

 

Через дію воєнного стану, атестаційний екзамен відбувся в дистанційній формі на платформі Zoom і системі Moodle, що дозволило повноцінно перевірити рівень знань бакалаврів, визначених Стандартом вищої освіти та освітньою програмою й об’єктивно оцінити їх.

Головою атестаційної комісії був кандидат наук, фінансовий директор компанії «Оникс Софт» Дмитро Світлий, його заступником голови – доктор наук, професор, заступник декана з навчальної роботи економічного факультету ЗНУ Сергій Іванов. Члени екзаменаційної комісії – доктор наук, професор, в.о. завідувача кафедри управління персоналом і маркетингу Микола Іванов, кандидатка наук, доцентка Вікторія Малтиз, кандидатка наук, доцентка Наталія Терент’єва.

Незважаючи на дистанційний режим, проблем під час атестаційеного екзамену не виникла, комісія постійно перебувала на зв’язку та підтримувала і контролювала виконання завдань. Кожне завдання включало два теоретичних питання, задачу, а також тестові завдання. Атестаційний екзамен пройшов на високому рівні, студенти успішно виконали теоретичні та практичні завдання, відповідно, результати атестаційного екзамену показали високий рівень знань і компетентностей здобувачів. Після оголошення результатів, студенти висловили подяку членам екзаменаційної комісії за об’єктивність і підтримку.

На завершення екзамену комісія привітали випускників з успішним складанням атестаційного екзамену та присвоєнням кваліфікації бакалавра маркетингу. Також викладачі окреслили переваги продовження навчання в магістратурі. Йшлося про можливість працевлаштування та участі в науковій, міжнародній діяльності та інші перспективи навчання.

 

Кафедра управління персоналом і маркетингу

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини