Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври ОП «Фінанси і кредит» підтвердили свій високий рівень знань

Бакалаври ОП «Фінанси і кредит» підтвердили свій високий рівень знань

Бакалаври ОП «Фінанси і кредит» підтвердили свій високий рівень знань
03.06.2024 09:08 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет кафедра фінансів банківської справи страхування освітній процес атестаційний екзамен

Згідно з графіком освітнього процесу, з 27 травня по 29 травня року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) бакалаври спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» заочної форми здобуття освіти складали атестаційний екзамен.

 

Атестація здобувачів освітньої програми «Фінанси і кредит» здійснювалася у формі атестаційного екзамену, який перевіряє досягнення результатів навчання, визначених Стандартом вищої освіти України для першого (бакалаврського) рівня освіти галузі 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та цією освітньою програмою. Атестація відбулася в дистанційній формі за допомогою програми Zoom та платформи Moodle, що дозволило якісно й повноцінно оцінити рівень знань здобувачів освіти.

До складу екзаменаційної комісії увійшли: голова, декан факультету бізнесу та сфери обслуговування Державного університету «Житомирська політехніка», доктор наук, професор Галина Тарасюк; а також – члени екзаменаційної комісії: професор, заступник декана з навчальної роботи економічного факультету Сергій Іванов; кандидат наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Анатолій Кущик; кандидатка наук, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Анна Горбунова; кандидатка наук, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Інна Кисільова, технічна секретарка, старша лаборантка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ольга Штепа.

На початку заходу голова комісії Галина Тарасюк привітала всіх студентів і побажала їм гарних результатів. Вона зазначила, що в непростий час дії воєнного стану їм особливо важливо підтвердити рівень здобутих теоретичних знань і практичних умінь і навичок. Також із найщирішими побажаннями успіху звернулася до студентів завідувачка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, докторка наук, професорка Алла Череп.

 Атестаційний екзамен відбувався згідно з вимогами «Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах». Для письмової відповіді на теоретичні питання, розв’язання задачі та проходження тестування було надано достатньо часу для того щоб максимально реалізувати кваліфікаційний потенціал студентів.

Атестаційний екзамен містив теоретичні питання з основних професійно-орієнтованих дисциплін: «Фінанси», «Фінанси підприємств», «Фінансовий ринок», «Банківська система», «Гроші і кредит», а також  тестові та практичні завдання. Структурно екзаменаційні білети в себе включали: два теоретичних питання з фахових дисциплін; одна задача з однієї з фахових дисциплін;  тестові завдання, які виконувалися студентами в системі Moodle. Складність питань відповідає вимогам вищої школи.

При складанні екзамену студенти продемонстрували належний рівень теоретичної підготовки та практичних навичок, вміння логічно мислити: так, абсолютна успішність склала 100%. При цьому відповіді були аргументовані і грамотні, що проявилося не тільки у знанні теоретичного матеріалу, категоріального апарату, але й умінні аналізувати економічні явища та процеси, використовуючи теоретичний матеріал. Студенти продемонстрували власну позицію щодо проблеми, які висвітлюються в разі її дискусійності, вміння адаптувати теоретичні знання до практичної діяльності суб’єктів господарювання.

Члени екзаменаційної комісії привітали випускників з успішним складанням екзамену та присвоєнням кваліфікації бакалавра фінансів, банківської справи та страхування, побажали не зупинятися на досягнутому й обов’язково продовжити навчання в магістратурі.

 

Анна Горбунова,

кандидатка наук, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, гарантка ОПП «Фінанси і кредит»

першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини