Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет історії та міжнародних відносин підписав Меморандум про співпрацю

Факультет історії та міжнародних відносин підписав Меморандум про співпрацю

Факультет історії та міжнародних відносин підписав Меморандум про співпрацю
03.06.2024 11:15 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця козацький ліцей меморандум

31 травня представники факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – декан факультету Ольга Маклюк та її заступники Ірина Кривко, Станіслав Черкасов та Ірина Савченко – завітали до Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

 

Це була довгоочікувана зустріч, мета якої – поглибити співпрацю між факультетом і «Козацьким ліцеєм». Її актуальність, серед іншого, посилюється відкриттям у школі історико-правового профілю.

Щира та жвава зустріч стала чудовим майданчиком для обміну пропозиціями, ідеями та формування планів. Було окреслено широке коло напрямків долучення факультету історії та міжнародних відносин до розвитку навчальних і наукових активностей учнів школи. Тож відтепер заплановані проведення для школярів гостьових лекцій, як тематичних, так і в межах освітнього процесу; участь їх у майстер-класах, екскурсіях на факультеті. А також – проведення консультацій із підготовки учнівських наукових робіт від викладачів факультету.

Ці напрями та форми взаємодії закріплено в «Меморандумі про співпрацю», який підписали декан факультету історії та міжнародних відносин Ольга Маклюк та директорка Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Оксана Губіна.

Колектив факультету історії та міжнародних відносин щиро подякував представникам ліцею за плідну зустріч та цікаві можливості для співпраці.

 

Facebook факультету історії та міжнародних відносин:

https://www.facebook.com/groups/ifznu

 

Факультет історії та міжнародних відносин

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини