Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До фонду періодичних видань наукової бібліотеки ЗНУ надійшли нові випуски

До фонду періодичних видань наукової бібліотеки ЗНУ надійшли нові випуски

До фонду періодичних видань наукової бібліотеки ЗНУ надійшли нові випуски
03.06.2024 14:54 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ наукова бібліотека освітній процес бібліотечні фонди книгообмін

Фонд періодичних видань наукової бібліотеки – важливий складник бібліотечного фонду Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Сьогодні друковане зібрання цього фонду налічує 88 685 примірників журналів з хронологією випусків 1944-2024 рр. Зібрання періодичних видань електронної бібліотеки – це 12 374 номерів журналів в електронній формі з відкритим доступом до статей через електронний каталог на сайті наукової бібліотеки: https://library.znu.edu.ua/

Постійно надходять нові випуски періодичних видань, як друкованих так і в електронній формі.

На 2024 рік у Запорізькому національному університеті оформлена передплата наукових фахових та науково-методичних видань у друкованому та електронному варіанті (pdf-форматі) за спеціальностями, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої та фахової передвищої освіти.

Важливим джерелом поповнення фонду вже багато років є також книгообмін між університетами України.

На початку червня цього року у межах книгообміну з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка наукова бібліотека ЗНУ отримала велику добірку друкованих випусків наукових фахових видань Київського національного університету імені Тараса Шевченка за 2020-2023 роки. До добірки ввійшли випуски восьми серій: «Педагогіка», «Філософія», «Іноземна філологія», «Літературознавство, мовознавство, фольклористика», «Психологія», «Біологія», «Соціальна робота, «Державне управління». Видання ввійдуть в коло літератури до професійної підготовки здобувачів вищої освіти всіх рівнів.

Постійне оновлення фонду періодичних видань забезпечує для студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників актуальність інформаційного ресурсу, розкриває наукові комунікації з доступом до найновіших публікацій. А використання пошукових параметрів електронного каталогу дозволяє створити джерельні бази для виконання навчальних завдань, наукових проєктів, проєктів в рамках міжнародних програм.

Інформацію про нові випуски журналів можна отримати в електронному каталозі, скориставшись пошуковою формою або завантаживши в меню вебсторінки електронного каталогу розділ «Класифікатори. Бібліографічна довідка. Наукові фахові видання за кодом спеціальності». За кодами 63 спеціальностей подаються 395 назв наукових фахових видань, що наявні в нашій бібліотеці, з номерами друкованими та в електронній формі постатейно. Номери журналів та публікації в електронній формі доступні для завантаження  у відкритому доступі.

З друкованими випусками журналів можна ознайомитись у читальній залі за адресою: навчальний корпус №2, кімната № 134. Також можна замовити електронну копію (скан копію) статті, скориставшись послугою «Електронна доставка документів». Замовлення (назва журналу, рік, номер, сторінки, де надрукована стаття) надсилаються на е-адресу: lib@znu.edu.ua і виконуються бібліотекарями протягом дня.

Колектив підрозділу запрошує всіх охочих завітати до університетської бібліотеки.

Наукова бібліотеки

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини