Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філфаку розповіли старшокласникам з Марганцю, як успішно скласти НМТ

Викладачі філфаку розповіли старшокласникам з Марганцю, як успішно скласти НМТ

Викладачі філфаку розповіли старшокласникам з Марганцю, як успішно скласти НМТ
04.06.2024 11:35 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч ліцей співпраця вступ-2024 національне мультипредметне тестування

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директора ліцею Сергія Тріленка доцентка кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко завітала на «віртуальну гостину» до старшокласників Марганецького ліцею № 2. Питання успішного проходження національного мультипредметного тесту з української мови стали предметом обговорення у віртуальній аудиторії.

 

Доцентка Ірина Бакаленко презентувала ліцеїстам освітні програми філологічного факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Польська мова і література, англійська мова» та «Прикладна лінгвістика» та можливості професійної реалізації випускників факультету у різних сферах суспільного життя.

Cпікерка звернула увагу майбутніх студентів на особливостях цьогорічного національного мультипредметного тесту (НМТ): блоки національного мультипредметного тесту; особливості тестових завдань та критерії їх оцінювання; вагові коефіцієнти до результатів НМТ; демонстраційні тести НМТ з різних предметів від Українського центру оцінювання якості освіти. З цією інформацією можна ознайомитись за лінком: https://testportal.gov.ua/

Також йшлося про пункти тестування; процедуру проведення НМТ та дотримання безпекових заходів; психологічну підготовка до проходження основної сесії НМТ та алгоритми опрацювання значного обсягу матеріалу, концентрацію уваги й активізації когнітивних навичок.

Нагадала й про технічні моменти участі в основній сесії НМТ, виконання яких обов’язкове для успішного його проходження: учаснику треба мати при собі відповідні документи, в жодному разі не запізнитися на початок заходу, не користуватися довідковими матеріалами та не порушувати дисципліну, вимкнути й викласти у спеціально відведене місце пристрої зв'язку.

Для успішної підготовки до складання тестування школярам окреслили теми, за якими складені тестові завдання НМТ, типові помилки; рекомендовано шкільні підручники, посібники та інші ресурси, що допоможуть якнайкраще підготуватись до складання тестів. Їм надали цінні поради та «лайфхаки» щодо підготовки та складання національного мультипредметного тесту з української мови (обов’язковий предмет) та української літератури (предмет на вибір). Розбір практичних завдань тестового зошита дозволив опрацювати алгоритми роботи з тестовими завданнями різних видів (завдання з з вибором однієї правильної відповіді та завдання на встановлення відповідності) та критерії їх оцінювання.

Старшокласників запросили приєднатись до «Віртуальної навчально-консультаційної платформи «Вступник-2024» від Запорізького національного університету: https://docs.google.com/forms/d/1W-ZD1iZ90UAbTXcg-iSjMm8fE17xATILqSNf-V4MvGk/viewform?edit_requested=true

 Також їм розповіли про телеграм-групи для вступників, де можна знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти й оперативно отримати відповіді на актуальні для них питання: https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Ірина Бакаленко подякувала директору академічного ліцею Сергієві Тріленку за організацію мотиваційної зустрічі зі старшокласниками.

 

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2024 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/philology

Facebook: https://www.facebook.com/groups/PhilologicalFacultyZNU/

https://www.facebook.com/groups/859243314747592

Telegram: https://t.me/philologists_znu

https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Чат-бот в Telegram:  https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

Тік-Ток:  https://www.tiktok.com/@philologists_znu

Філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини