Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фініш навчального року та динаміка вступної кампанії: про що ще говорили на ректораті

Фініш навчального року та динаміка вступної кампанії: про що ще говорили на ректораті

Фініш навчального року та динаміка вступної кампанії: про що ще говорили на ректораті
04.06.2024 11:13 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ректорат вступ 2024 профорієнтація облік даних військовозобов'язаних конкурсні справи

3 червня відбулося засідання ректорату Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Ректор Микола Фролов його розпочав із повідомлення про те, що внаслідок ворожого обстрілу міста в суботу постраждали корпуси ІННІ ім. Ю. Потебні. Проректорові з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергію Кушніру, головній бухгалтерці Оксані Арістовій, начальникові юридичного відділу Костянтину Борисову доручено підготувати акт фіксації пошкоджень і подати заяву до Національної поліції.

Про додаткову сесію ЄВІ, профорієнтацію і змішане навчання

Ректор повідомив про те, що з 17 до 21 червня розпочнеться реєстрація на додаткову сесію ЄВІ, і закликав і надалі працювати з випускниками бакалаврату як потенційними магістрантами ЗНУ. Микола Фролов також наголосив, що профорієнтаційні заходи на факультетах, в ІННІ, фахових коледжах мають відбуватися постійно. Так само важливо інформувати про них за допомогою офіційного сайту вишу, соцмереж.

Ректор звернувся до керівників факультетів/ ІННІ/ коледжів із проханням краще спілкуватися зі студентами, особливо щодо змішаного навчання. Він підкреслив, зокрема, що не треба лякати цією інформацією ні студентів, ні абітурієнтів, адже ті, хто перебувають поза Запоріжжям і областю, поза Україною, матимуть змогу навчатися дистанційно.

Микола Фролов нагадав про завершення навчального року, відповідно, керівники мають тримати на контролі підготовку випускових документів на бакалавраті, а також прискорити ліквідацію як фінансових, так і академічних заборгованостей студентів.

Про облік даних, бронювання та конкурсні справи

Перший проректор Олександр Бондар нагадав про розпорядження ректора вишу від 31 травня, за яким усі військовозобов’язані співробітники університету, як і його студенти, мають виконувати вимоги нового закону про посилення мобілізації й оновити власні облікові дані до 16 липня. Олександр Бондар зауважив, у контексті Наказу Міністерства освіти і науки України про визнання ЗНУ критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення об’єктом, у співробітників, які можуть бути заброньовані вишем, має бути все гаразд із обліковими даними військовозобов’язаного.

Перший проректор повідомив, що до підписання підготовлено 34 з 44 контрактів, тож цей процес треба прискорити, і зазначив, що нового конкурсу до серпня оголошено не буде. Він нагадав, що 11 червня відбудеться Конференція трудового колективу, на якій, зокрема, затвердять новий склад Вченої ради ЗНУ. Її ж перше засідання заплановане на 25 червня.

І ще про важливе

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук закликав науковців-гуманітаріїв бути активнішими та подати заявки на конкурс для обрання членів наукової ради, оголошений Ідентифікаційним комітетом Національного фонду досліджень.

Головна бухгалтерка Оксана Арістова повідомила, що табуляграми заробітної платні відтепер будуть поширюватися в електронній формі. Невдовзі користувачі «Приватбанку» отримають інструкції, як їх генерувати й ознайомлюватися з ними.

Відділ кадрів звертається до керівників факультетів/ ІННІ з проханням узгоджувати з ним графіки видачі документів випускникам бакалаврату. До 15 червня до відділу кадрів мають бути подані заяви на щорічні відпустки.

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини