Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економфаку прослухали гостьову лекцію від стейкхолдера

Студенти економфаку прослухали гостьову лекцію від стейкхолдера

Студенти економфаку прослухали гостьову лекцію від стейкхолдера
04.06.2024 12:48 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічнрий факультет освітній процес гостьова лекція стейкхолдер співпраця

8 травня студенти спеціальності 051 «Економіка» освітньо-професійна програми «Економічна кібернетика», «Управління персоналом та економіка праці», «Міжнародна економіка», «Фінанси і кредит» рівня бакалавр економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прослухали лекцію від стейкхолдера кафедри обліку та оподаткування. Її провела головна фахівчиня з кредитування малого бізнесу відділу малого бізнесу Запорізької області АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (м. Запоріжжя) Ірина Соболєва на запрошення доцентки кафедри обліку та оподаткування Вікторії Гринь. Захід відбувся в межах вивчення дисципліни «Економічний аналіз».

Під час лекції Ірина Соболева зазначила, що вона впевнена: сучасний освітній процес повинен бути спрямований на професіоналізацію навчання, відповідно до вимог ринку праці. Тож необхідно постійно вчитися і бути конкурентним у професійній сфері, і хто, як не стейкхолдери – практики, можуть допомогти студентам у цьому.

Лекцію присвятили актуальній темі – «Практиці застосування економічного аналізу при оцінці комерційних ризиків». Захід відбувся в онлайн-форматі, з використанням платформи Zoom із застосуванням презентаційної інфографіки. Теоретична інформація підтверджувалася прикладами з практичної складової у сфері банківської діяльності. Ірина Соболєва радо поділилася секретами застосування прийомів та способів економічного аналізу в практичній діяльності, що викликало жваве обговорення серед студентів.

Лекторка також надала настанови студентам і переконала їх: щоб бути конкурентноспроможним на ринку праці, потрібно ґрунтовно навчатись і мати змогу у своїй діяльності реалізувати вимоги, які дедалі зростають, і переваги ринкових відносин. Півтори години лекції пролетіли дуже швидко і непомітно.

Бакалаври щиро подякували  Ірині Соболєвій за фахове проведення лекції та запевнили, що з нетерпінням очікують наступних зустрічей. Колектив економічного факультету висловив стейкхолдерці щиру подяку за приділений спілкуванню час, знання та безцінний досвід, якими вона поділилася зі студентами.

 

Кафедра обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини