Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Юлія Лабенська

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Юлія Лабенська

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Юлія Лабенська
04.06.2024 13:49 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває профорієнтаційний проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ». Пропонуємо інтерв’ю з вихованкою економічного факультету, випускницею 2021 року другого (магістерського) рівня спеціальності 075 «Маркетинг» освітньої програми «Маркетинг», менеджеркою з комунікацій Adidas AG Юлією Лабенською.

 

- Юлія, розкажіть, будь ласка, про ваше навчання та початок кар’єрного шляху?

- Коли я почала навчання в магістратурі в Запорізькому національному університеті та в магістратурі в Німеччині, то спочатку працювала у відділі маркетингу в FAU (університеті) як студентка, потім – у IT-компанії Paessler, також на студентській посаді в маркетингу, після цього проходила стажування в головному офісі Adidas та отримала там роботу.

- Як ви вважаєте, які компетентності важливі для професіонала?

- Дуже важливо розвивати soft skills, тобто – комунікаційні навички, вміння ефективно організовувати процеси, співпрацювати з командою та партнерами. Також важливо мати креативні навички щоб створювати маркетингові кампанії й контролювати зйомки.

- Які ваші спогади про Запорізький національний університет, про навчання на ОП «Маркетинг»?

- Університет, зокрема, навчання на ОП «Маркетинг», подарував мені безцінний досвід спілкування та навчання з цікавими людьми, можливість вивчати глибше маркетинг та розвиватися як професіонал. Також, незабутніми були моменти створення спільних проєктів, участь у конференціях, заняттях-дискусіях і в «гостьових» лекціях від фахівців у своїй галузі.

Знання, отримані на економічному факультеті ЗНУ, дали мені гарну базу для навчання в німецькому університеті та зробили перші семестри там легшими.

- Як складалися стосунки з викладачами та однокурсниками під чвас навчання в Запорізькому національному університеті?

- Стосунки з викладачами та однокурсниками були дуже позитивними. Викладачі не лише ділилися своїм досвідом та знаннями, а й активно адаптували матеріал до реальних ситуацій, а з однокурсниками завжди було весело, ми не лише навчалися разом, але й знаходили час для жартів та сміху.

- Яка ваша мета?

Продовжувати рухатись кар'єрним шляхом у сфері маркетингу.

 

Фото з архіву Юлії Лабенської

 

 Стежте за подіями кафедри управління персоналом і маркетингу в соцмережах:

Фейсбук https://cutt.ly/yZNcgsS

Телеграм https://t.me/upim_znu

Інстаграм @upim_znu

Тік-ток @upim_znu

 

Ірина Дашко,

докторка наук, професорка кафедри управління персоналом і маркетингу

Наталія Терент'єва,

кандидатка наук, доцента кафедри управління персоналом і маркетингу

 

Для довідки

 

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року триває творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя факультети, Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та Інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років.

Стежити за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 400 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини