Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі підбили підсумки конкурсів

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі підбили підсумки конкурсів

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі підбили підсумки конкурсів
04.06.2024 14:49 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж студентське самоврядування студентська рада конкурси перемога

На початку літа в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбили підсумки яскравих весняних конкурсів для студентської молоді.

 

До змагань «Квіти – діти миру» та «Коледж на фотоплівці» здебільшого долучилися студенти перших курсів. Як розповіли представники студентської ради, всі учасники «представили цікаві, дивовижні та яскраві роботи, тож було складно обрати найкращі, адже кожна з них унікальна і заслуговує на високу оцінку».

Проте обрати переможців усе ж таки довелося. В конкурсі «Квіти – діти миру» перше місце посіла студентка Анастасія Тур, 2 – команда групи 1 БЦІс/ТЕ-23, а 3 – студенти групи 1 БЦІг/ФБС-23.

У конкурсі «Коледж на фотоплівці» 1 місце посіла студентка Анастасія Бережна, 2 – Єлизавета Коваленко, а 3 – Анастасія Гузенко.

До речі, рудий котик, сфотографований Єлизаветою Коваленко, так сподобався студентській раді, що вони вирішили зробити його своїм символом.

«Ми дякуємо всім, хто підтримував конкурсантів і стежив за перебігом змагань, – зазначили представники студентського сенату. – Залишайтеся з нами та стежте за нашими новими проєктами та конкурсами. Ще раз вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів і нових творчих досягнень!»

 

Сайт коледжу: www.zgefcznu.in.ua

Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/zgefc.znu

 

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ

 

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини