Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для магістрантів ОП «Фізичне виховання» влаштували іноземну гостьову лекцію

Для магістрантів ОП «Фізичне виховання» влаштували іноземну гостьову лекцію

Для магістрантів ОП «Фізичне виховання» влаштували іноземну гостьову лекцію
04.06.2024 16:24 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму кафедра теорії методики фізичної культури спорту гостьова лекція міжнародна діяльність

23-24 травня для магістрантів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» освітньої програми «Фізичне виховання» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися гостьові лекції на тему «Sport Development: Mass Participation and High Performance». Захід організували та провели представники кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту на чолі з гаранткою спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», галузь знань 01 «Освіта/Педагогіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти, професоркою Валерією Тищенко.

 

Лекція викликала великий інтерес серед студентів і стала цінним джерелом знань та натхнення для подальших наукових досліджень і практичної діяльності. Запрошений спікер – PhD, Professor Sport and Movement Science Department, Salem State University Peter Smolianov поділився своїм багатим досвідом у сфері спортивного розвитку, наголосивши на ключових аспектах щодо користі масової участі в спорті та  на шляхах досягнення високих спортивних результатів.

Особливу увагу він приділив ролі масової участі в спорті для зміцнення здоров'я населення та соціальної інтеграції; стратегії та програми, спрямовані на залучення широких верств населення до спортивної діяльності; організації фізичної культури і спорту в ринкових умовах; сучасних технологій у фізичному вихованні і спорті тощо.

Магістранти активно брали участь у дискусії, ставили питання та обговорювали актуальні проблеми й виклики у фізичному вихованні. Така активність підтвердила важливість теми та сприяла глибшому розумінню представленого матеріалу.

Представники кафедри  щиро подякували шановному гостю за змістовну та надихаючу лекцію, а також – усім учасникам за їхній інтерес та активну участь. Вони висловили сподівання на подальшу співпрацю та нові зустрічі, що сприятимуть розвитку наукової спільноти.

 

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини