Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФІФ активно спілкуються з майбутніми абітурієнтами

Викладачі ФІФ активно спілкуються з майбутніми абітурієнтами

Викладачі ФІФ активно спілкуються з майбутніми абітурієнтами
05.06.2024 08:21 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування національне мультипредметне тестування вступ-2024

Від 3 червня викладачі факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) регулярно спілкуються з учасниками національного мультипредметного тестування, що відбувається у виші.

 

Представники всіх кафедр із задоволенням розповідають потенційним абітурієнтам про переваги навчання на факультеті, чудові перспективи, які відкриваються в сучасному світі для фахівців в галузі іноземних мов, акцентуючи на практичній цінності досконального володіння англійською, німецькою, французькою, іспанською та китайською мовами. Окремо наголошується на можливостях міжнародного стажування (у форматах онлайн та офлайн) для студентів факультету та добре налагоджених контактах із носіями мови з різних країн – із Великої Британії, Німеччини, Австрії, Іспанії, Франції, США, Китаю, країн Латинської Америки.

Доценти та професори роздають усім охочим флаєри з докладною інформацією про кафедри, спеціальності й освітні програми факультету. Випускники закладів середньої освіти виявляють неабиякий інтерес, ставлять різні питання, пов’язані із організацією навчання на факультеті, цікавинками студентського життя, та підтверджують у розмовах із викладачами бажання вивчати іноземні мови.

Опитування, яке проводять фахівці факультету, свідчить про його високу популярність серед потенційних абітурієнтів.

 

Факультет іноземної філології

 

Слідкуйте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини