Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для абітурієнтів коледжу провели майстер-клас із секретів маркетингу

Для абітурієнтів коледжу провели майстер-клас із секретів маркетингу

Для абітурієнтів коледжу провели майстер-клас із секретів маркетингу
06.06.2024 10:24 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу харчових технологій відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування День гостинності майстер-клас вступ-2024

У межах Дня гостинності Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для абітурієнтів, яких зацікавила спеціальність 075 «Маркетинг», відбувся майстер-клас «Упаковка як інструмент маркетингу».

 

Захід провела викладачка коледжу Світлана Гроха. Вона поділилася з учасниками майстер-класу секретами створення ефективної упаковки, що здатна не лише захистити товар, але й стати потужним маркетинговим інструментом.

Під час заходу абітурієнти розкрили секрети створення упаковки, яка привертає увагу, запам'ятовується та спонукає до покупки. Виконали практичне завдання з розробки дизайну нової упаковки для відомого виробника, застосовуючи набуті знання та креативність. Також присутні отримали подарунки з товарами у трендових упаковках.

Як зазначили самі учасники – майбутні абітурієнти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ – це був цікавий захід, сповнений корисною інформацією, практичними навичками та приємними подарунками.

 

За матеріалами Facebook’у Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій

 

Слідкуйте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини