Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти коледжу – серед найкращих українських і європейських спортсменів

Студенти коледжу – серед найкращих українських і європейських спортсменів

Студенти коледжу – серед найкращих українських і європейських спортсменів
06.06.2024 10:26 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж спорт чемпіонат України чемпіонат Європи карате стрибки перемога

Студенти-спортсмени Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують здобувати перемогу в чемпіонатах всеукраїнського та європейського рівня та гідно представляти свій освітній заклад спортивній спільноті.

 

Днями в турецькому місті Düzce відбувся чемпіонат Європи з карате . Студент 1 курсу спеціальності «фізична культура і спорт» ЕПФК Максим Сапʼяний виборов золоту медаль змагань і титул чемпіона Європи.

Своєю чергою. студентка 1 курсу спеціальності «фізична культура і спорт» Яна Говтвян – серед кращих на чемпіонаті України зі стрибків у воду. Вона виборола «золото» зі стрибків з однометрового трампліна. За результатами чемпіонату Яна увійшла до складу збірної України та буде представляти нашу країну на чемпіонаті Європи.

Колектив Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ пишає здобутками своїх юних спортсменів, підтримує їх на обраному шляху та бажає нових перемог.

 

За матеріалами сайту ЕПФК ЗНУ: https://epkznu.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B6%D1%83/

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини