Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулася важлива гостьова лекція

На економічному факультеті відбулася важлива гостьова лекція

На економічному факультеті відбулася важлива гостьова лекція
06.06.2024 10:27 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факульте гостьова лекція

П’ятого червня на кафедрі фінансів банківської справи та страхування економічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася гостьова лекція для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти в галузі знань 07 Управління і адміністрування зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітньої програми «Фінанси і кредит», здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка». Гостьову лекцію провела відома науковиця, докторка наук, професорка кафедри фінансів, обліку та оподаткування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ліліана Гораль у режимі online на платформі Zoom.

 

До гостьової лекції долучилися викладачі кафедри: докторка наук, професорка, завідувачка кафедри Алла Череп, кандидат наук, професор Анатолій Кущик, кандидатка наук, доцентка Анна Горбунова, кандидатка наук, доцентка Інна Щебликіна, докторка наук, професорка Юлія Огренич. Також учасниками заходу стали здобувачі всіх рівнів вищої освіти. Слід відзначити, що лекцію провели в межах співпраці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Запорізького національного університету.

Ліліана Гораль презентувала тему «Фінансовий менеджмент як складник ефективного управління на підприємствах». Професорка розкрила такі питання: специфіка управління фінансовою діяльністю підприємств та основні принципи; роль, значення, механізм та структура фінансового менеджменту; прийоми фінансового менеджменту та їх особливості; специфіка фінансового аналізу та фінансового планування суб’єктів господарювання; джерела інформації та їх роль для підприємств. Також у презентації були показники та статистичні дані результатів фінансового аналізу на прикладі підприємств Івано-Франківської області. наприкінці заходу науковця надала практичні поради щодо здійснення фінансового аналізу та фінансового планування, розповіла про кращі практики використання програмних продуктів задля автоматизації цих процесів, зупинилася на існуючих проблемах та шляхах їх подолання.

Лекція науковиці зумовила жваву дискусію, адже здобувачі всіх рівнів вищої освіти поставили чимало питань та отримали ґрунтовні відповіді. Зокрема, питання виникли у здобувачів: першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Це Софія Аношіна, Анна Квас, Єлизавета Ключник, Михайло Собко, Анастасія Сопіна, Наталя Кайрачка. Другий (магістерський) рівень вищої освіти презентували Крістіна Васильєва, Валерія Чеховська. А третій (освітньо-науковий) рівень вищої освіти представили Сергій Ткаченко, Анатолій Лещенко, Оксана Антолік та ін.

Після завершення гостьової лекції Ліліана Гораль надала цінні поради, подякувала за запрошення. Здобувачі та викладачі економічного факультету висловили подяку за цікаву, змістовну лекцію, отриманий практичний досвід.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини