Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вчений ІННІ ім. Ю.М. Потебні Євгеній Меліхов – стипендіат програми «Завтра.UA»

Вчений ІННІ ім. Ю.М. Потебні Євгеній Меліхов – стипендіат програми «Завтра.UA»

Вчений ІННІ ім. Ю.М. Потебні Євгеній Меліхов – стипендіат програми «Завтра.UA»
06.06.2024 13:34 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра інформаційної економіки підприємництва фінансів

Як розповів науковець ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Євгеній Меліхов, учасником конкурсу він став ще під час навчання в магістратурі. Тоді він здобував освіту відразу за двома спеціальностями: 071 «Облік і оподаткування» та 121 «Інженерія програмного забезпечення». Знання та навички з обох із них він і використав при написанні конкурсної роботи «Створення єдиного інформаційного простору для електронного документообігу підприємства».

 

Перші два тури, а це обробка зареєстрованих документів, оцінювання рекомендаційного і мотиваційного листів, обґрунтування дослідження, а також оцінювання незалежними фаховими експертами конкурсних робіт, відбулися без безпосередньої участі конкурсантів. Проєкт та досягнення Євгенія отримали добрі відгуки конкурсної комісії. І як результат молодий вчений був запрошений до участі в третьому турі, присвяченому оцінюванню особистісного потенціалу конкурсантів під час online-змагань.

«Ми зібралися в ZOOM, де нам давали різні завдання, - розповідає асистент кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів ІННІ ім. Ю.М. Потебні Євгеній Меліхов. - Перевіряли навики комунікації та наявність лідерських якостей». Цей етап хлопець теж успішно подолав. І тепер він є одним із стипендіатів Першої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді в Україні - «Завтра.UA» від Фонду Віктора Пінчука.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні привітав свого талановитого випускника та молодого науковця з перемогою і побажав нових професійних звершень.

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини