Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / За ініціативи студентського активу ІННІ ім. Ю.М. Потебні створюють мультимедійні аудиторії

За ініціативи студентського активу ІННІ ім. Ю.М. Потебні створюють мультимедійні аудиторії

За ініціативи студентського активу ІННІ ім. Ю.М. Потебні створюють мультимедійні аудиторії
07.06.2024 14:52 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні Червоний Хрест Україна

- Ми всі скучили за очним навчанням, - розповідає третьокурсниця Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Лілія Власова, - і з нетерпінням чекаємо на повернення до аудиторій. Проте, на жаль, не в усіх є така можливість. Чимало студентів перебувають за межами міста, а деякі й за кордоном. Тож відеозапис лекцій не втрачатиме актуальності і в умовах аудиторного навчання. На жаль, не в усіх є можливість зробити хороший запис. Ось ми і виступили з ініціативою створити в одній із аудиторій десятого корпусу конференц-зал для якісного запису та прослуховування лекцій і тренінгових занять.

 

Проте не тільки освітнє середовище планується створювати в цій аудиторії. Молодь мріє записувати ролики для популярних мереж. Для чого? Щоб розповідати про своє студентське життя, ділитися враженнями від навчання з тими, хто тільки планує вступати до вишу. А ще, в такій аудиторії буде зручно проводити заняття при змішаній формі навчання, щоб навіть ті, хто навчається дистанційно, мали б змогу отримувати знання безпосередньо під час пари. Стане в нагоді вона і під час проведення відеоконференцій, тренінгів і вебінарів.

Та і це не єдине, чого прагнуть студенти. Вони хочуть створити зону для «мозкових штурмів», де б здобувачі могли збиратися, обговорювати та створювати проєкти. А для цього теж потрібно належним чином облаштувати приміщення в стінах Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні. Для реалізації задумів здобувачі обрали дві аудиторії і звернулися зі своєю пропозицією до дирекції ІННІ.

«Таку ініціативу не можливо було не підтримати, - розповідає директорка інституту Наталя Метеленко. – Я поділилася задумом молоді з нашими партнерами - представниками ТОВ "Червоний Хрест Україна", і вони вирішили підтримати студентський актив».

Вже незабаром відбулася перша робоча зустріч. Її учасниками стали від ТОВ «Червоний хрест» голова Запорізької міської організації Олександр Кравченко; координатор напряму Перша допомога Сергій Сметанкін; фахівець з розвитку волонтерства та молоді Тетяна Школа; фахівець з розвитку організації Костянтин Котов; фахівець Дніпровської районної організації Вікторія Осипенко; волонтер Олександра Квач; фахівець із розвитку організації, волонтерства та молоді Майя Оніщенко. А від ІННІ ім. Ю.М. Потебні - директорка Наталя Метеленко, її заступник з виховної роботи Роман Воляр, голова студентської ради Катерина Батюк, а також здобувачі ІННІ Лілія Власова, Влад Кузнєцов, Максим Серба, Данило Важненко, В’ячеслав Рева, Марина Пахота, Дмитро Маренгольц.

Учасники зустрічі вносили пропозиції щодо облаштування обраних аудиторій. У кожного було своє бачення цього, тож вирішили найближчим часом сформувати декілька проєктів, найкращий з яких і буде втілений в життя.

«У нашій команди є можливість підтримати ініціативи студентської молоді інституту», - підкреслив Олександр Кравченко. Він висловив сподівання, що оновлені аудиторії не лише сприятимуть підвищенню якості освітнього процесу, а й допоможуть популяризації Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні в Запоріжжі та в інших куточках країни.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини