Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У коледжі гостинно зустріли дев’ятикласників

У коледжі гостинно зустріли дев’ятикласників

У коледжі гостинно зустріли дев’ятикласників
07.06.2024 14:25 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Економіко-правничий фаховий коледж спорт футбол футзал Дні науки ЗНУ перемога

Студентська рада Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запросила учнів 9-х класів до себе на гостини. На початку червня екскурсію студмістечком для вступників провели студентка 2 курсу спеціальності «Туризм» Вікторія Романенко та викладачка англійської мови Єлизавета Яроцька.

 

Директорка коледжу Олена Грибанова під час зустрічі з батьками вступників у межах профорієнтаційного заходу розповіла про особливості освітнього процесу в умовах воєнного стану, специфіку навчання в коледжі та основні здобутки педагогічного колективу. Олена Євгенівна наголосила на відмінностях здобуття освіти в коледжі, визначила перспективні моменти підготовки фахових молодших бакалаврів.

Заступниця директорки Олександра Данілкіна презентувала вступникам спеціальності коледжу. Йшлося особливості навчання за обраним фахом та можливості для реалізації кар’єрних мрій.

Голова студентської ради коледжу Ангеліна Мозгова розповіла про студентське життя та представила свою команду. Заступник голови студради Микита Поліщук нагадав присутнім про можливість проводити заходи завдяки ЗСУ та всім Захисникам України.

Дев’ятикласники змогли відчути себе справжніми активними студентами ЕПФК ЗНУ та познайомитись з діяльністю кожного сектору Студентської ради.

Розпочали знайомство з яскравої руханки від викладачки фізичної культури Ольги Літвінової-Головань та студентського активу проєктного сектору.

Вступників розділилина чотири команди. Разом зі студентами-менеджерами вони вирушили локаціями студентської ради.

Кожен сектор, який вони відвідали, містив багато корисної інформації про вступ, порад щодо написання мотиваційного листа. Також старшокурсники ділилися своїм досвідом із майбутніми студентами. Фотоконкурс розкрив креатив та ініціативність вступників, а інформація про волонтерську діяльність в коледжі неабияк зацікавила дев’ятикласників.

Це був неймовірний день, у продовж якого кожен, хто завітав до коледжу, зміг відчути себе справжнім студентом та спробувати себе у ролі студентського активу кожного з секторів Студентської ради.

Більше дізнатися про цю подію можна на YouTube-каналі ЕПФК TV за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=0l0T7_ezDvQ

 

За матеріалами сайту Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ.

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини