Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У вирі подій рідної альма-матер : у творах ювіляра віддзеркалена неповторна особистість

У вирі подій рідної альма-матер : у творах ювіляра віддзеркалена неповторна особистість

У вирі подій рідної альма-матер : у творах ювіляра віддзеркалена неповторна особистість
10.06.2024 08:21 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет філологічний факультет ювілей кафедра слов’янської філології

Колектив кафедри слов’янської філології та всього філологічного факультету щиро привітав із ювілеєм кандидата наук, доцента Олександра Муравіна.

 

Професійний та життєвий шлях майбутнього літературознавця був пов'язаний із опануванням різних професій. У 1986 році, після закінчення Запорізького авіаційного технікуму, Олександр Володимирович вирішив пов’язати свою долю із мистецтвом слова, вступивши на філологічний факультет Запорізького державного університету. Вже у студентські роки він виявив неабиякий хист до вивчення літератури, паралельно писав і власні твори.

З 1991 року почав працювати на кафедрі зарубіжної літератури, пройшов тривалий шлях професійного зростання від асистента до доцента кафедри. Олександр Володимирович завжди знаходиться у вирі подій рідної альма-матер. Блискучий викладач і наставник, на лекціях якого виховане не одне покоління вчителів, перекладачів, журналістів, він завжди демонструє творчий підхід до викладання літературознавчих дисциплін.

Ювіляр є автором наукових розвідок із проблем сучасної слов’янської літератури, літературної компаративістики, художнього перекладу із близькоспоріднених мов. Водночас пише власні вірші, у яких віддзеркалена неповторна особистість автора. Для багатьох випускників Олександр Володимирович – відповідальний, чуйний, доброзичливий куратор. Скільки гірських стежок пройдено ним та його вихованцями у літніх походах, скільки вражень і нових знань отримано під час захоплюючих подорожей, ініціатором яких він був.

Від усього колективу в ЗНУ щиро побажали ювілярові міцного здоров’я, творчого натхнення та нових професійних звершень!

Многіє лЂта, шановний Олександре Володимировичу!

 

Кафедра слов’янської філології

Філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини