Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Увага до вступу-2024, робота літньої школи та конкурс від Наукової ради: про що ще йшлося на ректораті

Увага до вступу-2024, робота літньої школи та конкурс від Наукової ради: про що ще йшлося на ректораті

Увага до вступу-2024, робота літньої школи та конкурс від Наукової ради: про що ще йшлося на ректораті
11.06.2024 12:24 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ректорат вступ-2024 освітній процес літня школа конкурс Наукової ради

Десятого червня відбулося засідання ректорату Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Ректор Микола Фролов звернув увагу на важливий напрямок діяльності вишу - планування роботи на наступний навчальний рік. Присутні обговорили питання щодо дат початку та завершення навчального року, контроль проведення національного мультипредметного тесту в третьому  корпусі університету та підготовку матеріальної бази до вступних іспитів/ЄДКІ.

                                                                  Які важливі документи важливо опрацювати?

          Декани, директори ІННІ, фахових коледжів мають ознайомитись із законопроєктом № 9600 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки наукової роботи в закладах вищої освіти». Не менш важливими є зміни до положень університету та розроблене Положення про електронний курс навчальної дисципліни в системі Moodle ЗНУ (його розмістили на сайті університету в рубриці «Громадське обговорення»). Крім того, важливо опрацювати кілька ректорських розпоряджень. Вони про організацію та проведення заходів із питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул, оновлення військово-облікових даних у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки і заміну військово-облікових документів призовників, яким виповнюється 25 років у ТЦК і СП. Варто звернути увагу також на онлайн-опитування щодо організації освітнього процесу та якості навчання в умовах воєнного стану, відповідно до листа Державної служби якості освіти України № 01/01-24/1084 від п’ятого червня.

 

Порядок денний тижня: увага – вступу 2024

Щодня в Запорізькому національному університеті проводять профорієнтаційні заходи та висвітлюють інформацію про них на сайті університету й у соціальних мережах. І ці темпи роботи стають дедалі активнішими, адже вступна кампанія в розпалі. Триває і робота з випускниками бакалаврату щодо реєстрації на додаткову сесію ЄВІ (із 17 до 21 червня) для подальшого вступу до магістратури. Окрему увагу приділяють і профорієнтаційним заходам у фахових коледжах щодо подальшого вступу в університет чи ІННІ ім. Ю. Потебні ЗНУ.

А ще цього тижня на порядку денному – затвердження навантаження на наступний навчальний рік. Постійною є і робота зі студентами та контроль за літньою заліково-екзаменаційною сесією. Вкрай потрібно координувати ліквідацію фінансової та академічної заборгованості. Освітян поінформували, що до 15 червня необхідно відрахувати здобувачів вищої освіти, які мають фінансові заборгованості за зимову сесію. На завершення цього навчального року стартує підготовка випускової документації за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Розпочалися і планування урочистостей з нагоди видачі дипломів бакалаврів. І серед важливих подій тижня - засідання Конференції трудового колективу.

 

І ще про важливе

Від 17 червня в університеті працюватиме Літня школа, а для науково-педагогічних працівників буде корисною інформація щодо оголошення Ідентифікаційним комітетом Національного фонду досліджень України конкурсу для обрання членів Наукової ради (кінцева дата подання документів для участі в конкурсі – 13 вересня). Крім того, вже оголосили про конкурсний відбір кандидатів до складу сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України (відповідно до наказу МОН України № 795 від 3 червня).

 Студентам, науково-педагогічни працівникам, випускникам та роботодавцями вкрай важливо долучитися до актуального опитування. Його можна знайти тут:

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/1165/11704/12548/13042

 

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини